Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Orion pro zdravotníky a seniory

14. prosinec 2020  České nápoje   komentáře (0)  404 x

Vánoční atmosféra každoročně vybízí k pečení oblíbeného cukroví a užívání si vzácných svátečních chvilek s těmi nejbližšími. Ne každý si ale v dnešní situaci může užívat typický adventní čas. Tradiční čokoládová značka ORION se proto rozhodla místo klasické vánoční reklamy na ORION kakao darovat peníze pro dobrou věc a peče spolu s foodblogery cukroví pro zdravotníky a domovy seniorů.

Orion pro zdravotníky a senioryOrion pro zdravotníky a seniory

„O Vánocích má rodina trávit čas pohromadě, ať už sledováním oblíbených pohádek nebo společným pečením cukroví. Ne všichni však letos mají tuto možnost užít si sváteční čas se svými nejbližšími. Zejména zdravotníci a lidé v domovech seniorů bohužel nebudou moct prožít svátky tak, jak jsou zvyklí. Tito lidé jsou pro nás hvězdami a my jim to chceme dokázat, proto napečeme a přineseme cukroví v podobě hvězdiček, abychom jim letošní vánoční čas zpříjemnili. Zároveň vyzýváme všechny kolem k malému dobrému skutku, který ale udělá velkou radost ostatním“ říká Eva Rybová, Business Manager Dairy.

Do akce s názvem „Buď HVĚZDOU a peč s námi pro ty, kteří teď nemohou“ se může zapojit každý. Upečte cukroví ve tvaru hvězdiček z kakaa ORION, doneste jej s věnováním a heslem „rozdáváme radost s ORIONEM“ do blízké nemocnice nebo domova seniorů a vykouzlete tak vašim hvězdám úsměv na tváři. Akci podpořily také známé tváře z řad českých influencerů, kteří budou na svých kanálech sdílet radost z předání cukroví potřebným. Jak jste pomohli můžete ukázat i vy, a to pod hashtagem #HvezdyProHvezdy.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist