Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

S Orion soutěžte o novou televizi

20. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  765 x

Je pro vás i přes veškerá aktuální omezení obtížné najít čas, který byste mohli trávit v rodinném kruhu? Býváte zaneprázdněni pomáháním s domácími úkoly, úklidem, vařením či prací? V takových chvílích bývá společně trávený čas velmi vzácný. Nyní máte šanci zpříjemnit si tyto chvíle sledováním oblíbených filmů či pohádek na nové televizní obrazovce SAMSUNG! Při zakoupení jakékoli čokolády značky ORION či Studentské pečeti v minimální hodnotě 69 Kč máte šanci televizi vyhrát. Soutěží se do konce října na území České republiky i Slovenska.

S Orion soutěžte o novou televiziS Orion soutěžte o novou televizi

„Přejeme si našim spotřebitelům co nejvíce zpříjemnit jejich čas strávený s rodinnými příslušníky během této těžké doby. Víme, že se kvůli vládním opatřením lidé zdržují více doma. Díky tomu se také prodlužuje čas strávený před televizními obrazovkami.  My cílíme na to, aby si lidé užili sledování jejich oblíbených pořadů v pohodlí, s kvalitním obrazem i výbornou čokoládou. Na konci soutěže budeme znát 62 šťastných výherců, kteří vyhrají televizi SAMSUNG Crystal UHD,“ říká Radomír Šlechta, Senior Brand Manager značky ORION.

Nová televize každý den za nákup čokolády ORION!

Pro zapojení do soutěže stačí zakoupit jakékoliv čokolády značky ORION nebo Studentská pečeť alespoň za 69 Kč, uschovat si účtenku z nákupu, poslat soutěžní SMS zprávu, a pak už jen trpělivě čekat na výhru.

Soutěžit se dá také s exkluzivní řadou čokolád značky ORION Ateliér. Ty jsou dostupné v šesti skvělých příchutích. Na své si tak přijde každý člen rodiny. Kromě jednoduché kakaové verze si můžeme vychutnat třeba variantu s karamelizovanými kakaovými boby. Varianta s kůrou pomeranče a špetkou skořice zase dokáže navodit tu správnou podzimní atmosféru.

Soutěží se celý říjen a každý den je na území České republiky i Slovenska vybrán jeden šťastný výherce. Celkově se soutěží o 62 televizí SAMSUNG Crystal UHD, z čehož 31 kusů ORION rozdá soutěžícím v Česku a zbylých 31 na Slovensku.

Více informací o soutěži najdete na webových stránkách https://orioncokolada.cz/orion-soutez/.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist