Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Tyčinky Margot Plus a DELI Protein

8. leden 2021  České nápoje   komentáře (0)  675 x

Na začátku roku si často dáváme novoroční předsevzetí. Většina z nás mívá tendenci začít pravidelně cvičit, zdravěji se stravovat a dodržovat pitný režim. Jak dlouho nám to ale většinou vydrží? Chceme-li se vyhnout drastickým dietám a následnému jojo efektu, je dobré začít se změnami pozvolna. S tím nám dokážou pomoci tyčinky s benefity, které obsahují dostatečné množství bílkovin v podobě proteinu. Mezi takové patří DELI Protein i Margot Plus, která má navíc snížený obsah cukru o 30 %. Chcete-li si dopřát zdravější mlsání bez zbytečných výčitek, jsou to ideální tyčinky právě pro vás!

Tyčinky Margot Plus a DELI ProteinTyčinky Margot Plus a DELI Protein

„Dlouhodobě pozorujeme nedostatek chutných a nutričně zajímavých tyčinek na našem trhu. Proto jsme se rozhodli spojit oblíbenou chuť klasických Orion tyčinek a přidat do jejich složení tolik vyhledávaný protein. Díky tomu jsme v Margot Plus i DELI Protein docílili nutričně vylepšeného složení.  Tyčinky tak zaručeně zasytí, navíc podpoří vaše snahy o dodržení novoročních předsevzetí a zároveň si na nich i skvěle pochutnáte,“ říká Martin Jiruška, brand manažer ve společnosti Nestlé CZ/SK.

Jaké výhody ukrývají bílkoviny obsažené v potravinách?

Vaše tělo potřebuje bílkoviny, aby zůstalo zdravé a pracovalo tak, jak má. Bílkoviny jsou také důležitou součástí procesů, které pohánějí energii a přenášejí kyslík v krvi po celém těle. Pomáhají také vytvářet protilátky, které bojují proti infekcím a nemocem. Jejich nedostatek ve vaší stravě může vést ke zdravotním problémům. Například se tkáň může rozpadnout a vést ke ztrátě svalové hmoty. Většina z nás by měla proto každý den přijímat 10 % až 35 % svých kalorií ve formě bílkovin. I přesto že spálíte více kalorií při aktivitách, jako je jízda na kole, zvedání závaží nebo běh, procento bílkovin by se mělo vždy pohybovat ve stejném rozmezí.

Margot Plus s 18 % proteinu

Nutričně vylepšená verze oblíbené tyčinky Margot obsahuje 18 % proteinu a o 30 % méně cukru. Je bohatá na vlákninu a zcela bez lepku. Hodí se jako doplněk sportovní aktivity, při práci, učení, cestování – dá vám zkrátka pořádnou chuť dotáhnout cokoliv, co zrovna děláte. Doporučená maloobchodní cena tyčinky (70 g) Orion Margot Plus je 24,90 Kč/0,99 euro.

DELI Protein s 20 % proteinu

Novinka DELI protein s vysokým obsahem bílkovin je k dostání ve variantě Kakao v čokoládě a Meruňka v čokoládě. Tyčinka kombinuje lahodnou chuť s dostatečným množstvím proteinu, je bohatá na vlákninu, neobsahuje lepek. Navíc je zalitá hořkou čokoládou Orion. Vhodná je nejen pro sportovce a výletníky, ale také pro celiaky.

Doporučená maloobchodní cena tyčinky (46 g) Orion DELI Protein je 19,90 Kč/0,79 euro.

Zdroj: Produktový tip

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist