Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Značku Klasa získaly celozrnné mouky Babiččina volba

25. leden 2023  České nápoje   komentáře (0)  577 x

Celozrnné mouky Babiččina volba získaly prestižní certifikaci Klasa a potvrdily tak vysoký standard své kvality – pečlivě vybraného obilí a jeho precizního zpracování. Značku Klasa uděluje ministr zemědělství těm nejkvalitnějším potravinářským a zemědělským výrobkům. Aktuálně má značka Babiččina volba ve svém portfoliu 9 mouk s certifikátem Klasa.

Značku Klasa získaly celozrnné mouky Babiččina volbaZnačku Klasa získaly celozrnné mouky Babiččina volba

Certifikace Klasa usnadňuje zákazníkům orientaci při nákupu. Jejím logem se nyní budou prezentovat také celozrnné mouky Babiččina volba – Pšeničná mouka celozrnná a Žitná mouka celozrnná. Obě jsou vyrobeny z pečlivě vybraného obilí stoprocentní kvality, které obsahuje cenné složky obilného zrna jako jsou obal, endosperm a klíček.

„Certifikace Klasa je dalším potvrzením, že kvalita je pro nás prioritou. Nejen do celozrnných mouk Babiččina volba pečlivě vybíráme obilí od českých zemědělců z těch nejúrodnějších oblastí. Dále zrno zpracováváme moderní technologií velmi jemného mletí a díky tomu jsou naše celozrnné mouky dokonalou alternativou k hladké pšeničné či žitné mouce, a proto je možné je použít v oblíbených receptech na chleby, bábovky, perníky, koláče nebo třeba palačinky či lívance,“ říká David Truxa, ředitel společnosti GoodMills Česko.

V roce 2019 získala Babiččina volba spolu s certifikací pro Mouku hladkou, hrubou i polohrubou pšeničnou, také certifikaci pro speciální hladké mouky Babiččina volba dortová, na křehké pečivo či na kynuté těsto, jejichž uvedením se stala na českém trhu průkopníkem v trendu výroby speciálních mouk. V roce 2021 získala certifikaci další speciální mouka –Babiččina volba Mouka na pizzu. Celkem má tedy značka Babiččina volba ve svém portfoliu 9 mouk s certifikátem Klasa.

Celozrnné mouky s označením Klasa se budou dostávat do regálů českých obchodů postupně v následujících měsících.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist