Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Bohemia Sekt vyváží i do Jordánska

24. leden 2023  České nápoje   komentáře (0)  329 x

Společnost BOHEMIA SEKT, tradiční producent sektů a vín, nově exportuje své produkty na jordánský trh. K dostání jsou ve specializovaných obchodech s alkoholem a v hotelech.

Bohemia Sekt vyváží i do JordánskaBohemia Sekt vyváží i do Jordánska

Kromě vlajkové lodi, značky Bohemia Sekt, vyváží společnost do Jordánska i část svého sortimentu tichých vín, například značky Chateau Bzenec a Motýl. „Jsme velmi rádi, že se nám podařilo získat takto zajímavý exportní trh, kde má víno tisíciletou tradici a je nejoblíbenějším alkoholickým nápojem. Loni v září jsme do této země vyvezli první dodávku s Bohemia Sektem a víny, a v tuto chvíli už připravujeme další,“ říká Petr Němeček, manažer exportu společnosti BOHEMIA SEKT.

Klíčovým momentem bylo v případě Jordánska nalezení spolehlivého místního partnera. Tím se stal Issam Haddad, majitel jedné z největších jordánských sítí specializovaných obchodů s alkoholem. Místní partner je důležitý jak z hlediska znalosti trhu, tak i kvůli poměrně složitým dovozovým pravidlům. Zatímco první zásilka vín z BOHEMIA SEKTu dorazila do Jordánska už na konci září, místním zákazníkům mohla být nabídnuta až začátkem prosince. Důvodem byly zejména procedury se schválením uvedení nových produktů na trh.

BOHEMIA SEKT vyváží do dvanácti zemí

Společnost ze Starého Plzence se dlouhodobě prosazuje v zahraničí především se svou prémiovou řadou Bohemia Sekt Prestige, která je vyráběna tradiční metodou kvašením v láhvi. Úspěšně se vyváží a prodává také řada Bohemia Sekt, vyrobená charmatovou metodou, a vína značek Habánské sklepy a Motýl.

Mezi největší exportní trhy patří Slovensko a Belgie. „Během posledních dvou let se nám podařilo také úspěšně vstoupit i na vzdálené trhy, jako je Mexiko, Nigérie a právě Jordánsko. Naší prioritou však zůstává Česká republika a český spotřebitel,“ dodává Petr Němeček.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist