Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Certifikát Mamma/Parent Friendly pro Bohemia Sekt

8. duben 2021  České nápoje   komentáře (0)  210 x

Skloubení profesního a rodinného života není vždy snadné. Certifikát Mamma/Parent Friendly je udělován společnostem, které na tuto skutečnost berou zřetel, svým zaměstnancům vycházejí vstříc a snaží se jim usnadnit sladění obou sfér života. Společnost BOHEMIA SEKT letos získala toto ocenění již potřetí v řadě.

Certifikát Mamma/Parent Friendly pro Bohemia SektCertifikát Mamma/Parent Friendly pro Bohemia Sekt

„Principy, na kterých stojí ocenění Mamma/Parent Friendly, u nás pokládáme za samozřejmé. Pokud to povaha pracovní pozice umožňuje, rádi našim zaměstnancům na mateřské nebo rodičovské dovolené nabízíme, aby se i nadále podíleli na chodu společnosti,“ říká Markéta Králová, HR manažerka společnosti BOHEMIA SEKT. Svým zaměstnancům umožňuje BOHEMIA SEKT práci na zkrácený úvazek i pružnou pracovní dobu. Nejen pod vlivem událostí posledního roku je možná i práce z domova. „Rodičovství je krásná věc a za nic na světě bych neměnila. Mít ale i možnost potkat se s kolegy a vrátit se částečně zpět do režimu pracovního nasazení, je pro mě osobně velmi příjemné,“ hodnotí maminka 20měsíční dcery a event specialistka společnosti BOHEMIA SEKT Aneta Bourková, která aktuálně pracuje na zkrácený úvazek.

Vedle variability úvazků BOHEMIA SEKT podporuje rodiny i v dalších oblastech. Pro své zaměstnance a jejich rodiny organizuje různé sportovní, kulturní nebo volnočasové akce. „Rádi pořádáme dětské dny v našich vinařstvích. Kolem Mezinárodního dne dětí organizujeme také rodinné zájezdy a další výlety. Nejen na tyto akce zveme samozřejmě i rodiče na mateřské či rodičovské dovolené,“ popisuje Markéta Králová. Pokud mají starší děti zaměstnanců BOHEMIA SEKTu zájem, vždy jsou také upřednostňovanými letními brigádníky.

Společnost BOHEMIA SEKT nezapomíná ani na starší generaci. „Setkání s našimi bývalými pracovníky v seniorském věku je vždy velmi milé a příjemné. Při posledním shledání se sešlo kolem 90 osob. Vždy rádi zavzpomínáme na jejich působení u nás a probereme, jak si užívají zaslouženého odpočinku. Připravujeme pro ně fotky z minulých srazů a drobné dárečky. Těšíme se, až bude opět možné se potkat,“ uzavírá HR manažerka společnosti BOHEMIA SEKT.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist