Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Charitativní prodej archivních vín byl zahájen

9. duben 2018  České nápoje   komentáře (0)  169 x

Spolek VOC Znojmo slaví díky 10. ročníku svého Festivalu VOC Znojmo pomyslné narozeniny, a tak se je rozhodl oslavit tak, že se o radost podělí s ostatními a podpoří dobrou věc: Dětské centrum Znojmo. Mimořádně tak uvolnila do internetového prodeje archivní vína VOC Znojmo, která nejsou na volném trhu k dostání. K dispozici jsou od každého vína vždy jen dvě lahve.

Charitativní prodej archivních vín byl zahájenCharitativní prodej archivních vín byl zahájen

Z 10. ročníku festivalu máme obrovskou radost, proto bychom rádi rozradostnili někoho dalšího.  S vinaři proto přicházíme s myšlenkou exkluzivního prodeje našich archivních vín, které jinde již nejsou k dostání. Navíc i v tomto mimořádném prodeji jsou vína jen v omezeném množství, a tak doporučujeme s nákupem neotálet,“ říká předseda spolku VOC Znojmo František Koudela.

Každý, kdo si zakoupí lahev archivního vína VOC Znojmo, obdrží společně s lahví speciální certifikát. „Chceme tímto alespoň symbolicky poděkovat všem, kteří se zapojí do naší charitativní akce a podpoří tak spolu s námi dobrou věc,“ dodává Koudela. „Vybírejte a potěšte se výjimečnými víny, která vám ukážou svůj potenciál a vyzrálost,“ nabádá Koudela.

"Je nám ctí, že si spolek VOC Znojmo vybral pro realizaci tohoto charitativního projektu právě náš portál se znojemskými víny, kde se snažíme nabídku vín obohatit začleněním aktuálního dění ve Znojemské vinařské podoblasti," uvedla Petra Pokorná manažerka Vinotrh.cz

Prodej vín probíhá ve spolupráci s e-shopem Vinotrh.cz, přesný odkaz na charitativní akci VOC Znojmo je www.vinotrh.cz/charita. Prodej bude ukončen 7. května nebo do vyprodání archivních vín VOC Znojmo Výtěžek z prodeje bude předán Dětskému centru Znojmo přímo 8. května na Festivalu vín VOC Znojmo.

VOC Znojmo, založené v roce 2009, je prvním apelačním systémem v České republice a představuje tak revoluční krok, který klade velký důraz na terroir, tedy označování vín podle místa původu. Vína VOC Znojmo sjednocuje mimořádná aromatičnost vín, způsobená střídáním studených nocí a teplých dnů v době zrání hroznů, což má velký vliv právě na tvorbu aromatických látek. Právě díky těmto podmínkám jsou vína z okolí Znojma velmi výrazná a dobře rozpoznatelná.

Značka VOC garantuje chuťově plná a aromatická vína z ověřených oblastí Znojemska. Zkratka VOC znamená „vína originální certifikace“. Do systému VOC Znojmo jsou zařazeny tři pro Znojemsko nejtypičtější odrůdy: Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené. Do spolku VOC Znojmo patří v současné době devatenáct vinařství.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Kde se diskutuje?

5.8.2018 15:20
Chody: Permanent Beer Fest

26.2.2018 15:30
Chody: Zlatý Bažant Nealko už se nebude vařit

24.12.2017 09:27
Cibulka: Bohemia Sekt

17.12.2017 08:28
Schovánková: Bohemia Sekt

27.11.2017 10:27
Cibulka: Bohemia Sekt

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist