Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Chystá se BOHEMIA SEKT Trophée - soutěž o nejlepšího sommeliera ČR

7. říjen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1451 x

Letos se uskuteční již 19. ročník soutěže o nejlepšího sommeliera České republiky BOHEMIA SEKT Trophée. Profesionálové se do klání mohou hlásit do 19. října 2016. Slavnostní finále bude 22. října 2016 už tradičně hostit Nová scéna Národního divadla. Soutěž pro juniory se bude konat o týden dříve na půdě Hotelové školy Mariánské Lázně.

Bohemia Sekt TrophéeBohemia Sekt Trophée

Na přihlášené sommeliery čekají dvě části soutěže. „Základní kolo proběhne v pražské kavárně Slavia a prověří hlavně teoretické znalosti a servis vína účastníků. Do finále na Nové scéně Národního divadla, které bude moderovat Lucie Výborná, postoupí tři nejlepší soutěžící a společně s hosty večera se přenesou do tří virtuálních restaurací v Maďarsku, Španělsku a Kalifornii,“ říká Martin Fousek, marketingový ředitel společnosti BOHEMIA SEKT. Ta je spolu s Vinařským fondem ČR a Svazem vinařů ČR hlavním partnerem Asociaciace sommelierů ČR, která soutěž pořádá.

Soutěž je odborníky považována za nejprestižnější tuzemské klání svého druhu. „BOHEMIA SEKT Trophée Sommelier ČR je tradičně vědomostně nejnáročnější soutěž svého druhu u nás, účastníci čelí dotazům ze sommelierství napříč celým světem, a musí tak znát vinařskou problematiku i exotických destinací,“ doplňuje Ivo Dvořák, viceprezident Asociace sommelierů ČR a mnohonásobný vítěz sommelierských soutěží v tuzemsku i zahraničí.

Vítěz letošního soutěžního klání získá kromě zaslouženého uznání v sommelierské komunitě i finanční odměnu, putovní pohár z produkce sklárny Moser a další věcné ceny. Loňské prvenství bude obhajovat David Král ze společnosti BOHEMIA SEKT.

Dalšími partnery soutěže jsou MAKRO, Pulltex, Asociace hotelů a restaurací ČR, Národní divadlo. Mediálním partnerem je časopis Wine & Degustation a Český rozhlas Radiožurnál.

Více informací na www.trophee.cz

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist