Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Den Bohemia Sektu již 15. června

10. květen 2019  České nápoje   komentáře (0)  417 x

Ochutnávkou sektů i vín, hudbou a lokálními specialitami ožije areál společnosti BOHEMIA SEKT ve Starém Plzenci. Již tradiční „Rodinné odpoledne pro dospělé i špunty“ se uskuteční v sobotu 15. června od 14.30 hodin. Kromě headlinerů Mig 21 a Mirai, nabídne vystoupení Ondřeje Hejmy s kapelou Žlutý pes, Lucie revival či PF Bandu.

Den Bohemia Sektu již 15. červnaDen Bohemia Sektu již 15. června

„Pro návštěvníky jsme nachystali pestrý program s vystoupeními populárních kapel, a s degustacemi výborných sektů a vín ve snoubení s pokrmy z lokálních restaurací. Den BOHEMIA SEKTU si už vybudoval tradici.,Jsme samozřejmě rádi, že k nám u této příležitosti každoročně míří stále víc lidí z blízkého i vzdálenějšího okolí,“ říká o festivalu ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek.

Pro dospělé bude připraven výběr sektů BOHEMIA SEKT, Prosecco Mionetto, španělské šumivé víno Freixenet a vína z moravských vinařství Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Víno Mikulov, či Vinařství Pavlov. Na své si přijdou i děti, na které bude čekat dílnička s malováním na obličej, vláčkodráha a oblíbený skákací hrad.

V prodeji je pouze omezený počet vstupenek, a proto je vhodné si návštěvu šumivého festivalu předem naplánovat. Do konce května budou k dostání v předprodeji za 250 Kč, v červnu za 290 Kč a poté na místě za 390 Kč. Děti a mládež do 15 let mají vstup zdarma. Vstupenky lze zakoupit ve značkové vinotéce BOHEMIA SEKTU (Smetanova 220, Starý Plzenec) a na www.osobnivinoteka.czwww.goout.cz. Pro návštěvníky mířící na festival bude zajištěna kyvadlová doprava z Plzně, a to z náměstí Milady Horákové, se zastávkou Světovar (Plzeň, Slovany) vždy v každou celou hodinu od 14 do 22 hodin.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist