Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Do Vinobusu si nově můžete zarezervovat místo

9. květen 2019  České nápoje   komentáře (0)  577 x

Máte rádi víno a chcete degustovat? Chcete poznat sklepní uličky a krásné vinice Znojemska? Rádi byste poznali projekt jediný svého druhu v Česku? Pokud jste odpověděli alespoň na část těchto otázek ANO, pak je tu pro vás připraven Vinobus VOC Znojmo, jehož čtvrtá sezóna odstartovala 1. května!

Do Vinobusu si nově můžete zarezervovat místoDo Vinobusu si nově můžete zarezervovat místo

Vinobus VOC Znojmo, to je 13 zastávek, 50 kilometrů a 20 vinařů. Na padesátikilometrový okruh po vinařsky zajímavých místech můžete ze Znojma vyjet ve třech časech – 10:00, 13:50 a 17:15 hodin. V květnu jezdí Vinobus o sobotách a státních svátcích, od 1. června do 15. září jezdí každý den kromě nedělí.

Novinkou pro letošní rok je možnost rezervace místa ve Vinobusu, a to přes web www.vinobus.cz. „Po tomto lidé velmi volali. Jsme rádi, že se nám rezervační systém pro letošek podařilo spustit,“ říká předseda VOC Znojmo František Koudela. Vinobus je možné pronajmout si i individuálně například na firemní nebo větší rodinné akce.

O co konkrétně se jedná? Vinobus je ideálním prostředkem pro poznávání regionu, ať už na kole, nebo pěšky. Vinobus má totiž i přívěs na 20 kol. „Vystoupit nebo realizovat si svůj vlastní program můžete na kterékoli z třinácti zastávek. Za další tři hodiny se vám nabízí možnost do Vinobusu opět nastoupit a pokračovat na plánované trase,“ dodává Koudela.

"Díky Vinobusu se ze Znojma můžete vydat do jeho okolí, budete projíždět vinicemi, toulat se sklepními uličkami a zavítáte do několika vinařství. Vinobus nabízí také na vybraných zastávkách možnost degustace, takových zastávek je celkem sedm: Loucký klášter, Nový Šaldorf, Hnanice, Chvalovice, Lampelberg, Vrbovec a v rámci poslední jízdy i v Dobšicích. Po celou dobu cesty vám bude k dispozici vyškolený průvodce, který vás seznámí nejen s tipy na výlety do okolí nebo místopisem, ale bude i rádcem při výběru vín,“ doplňuje Koudela.

Chtěl bych poděkovat Jihomoravskému kraji a městu Znojmu, což jsou největší podporovatelé našeho neziskového projektu Vinobusu. Bez nich bychom takovou službu návštěvníkům vůbec nemohli nabídnout,“ uzavírá Koudela. Jihomoravský kraj letos přispěl spolku částkou 300 000 korun, město Znojmo také částkou 300 000 korun.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist