Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Émilien Boutillat je nejlepším výrobcem šumivých vín

13. prosinec 2021  České nápoje   komentáře (0)  468 x

Sklepmistr společnosti Piper-Heidsieck Émilien Boutillat byl zvolen nejlepším výrobcem šumivých vín pro letošní rok. Toto ocenění se uděluje každý rok v dubnu v rámci nejpřesnější, nejobsáhlejší a nejvlivnější vinařské soutěže International Wine Challenge (IWC).

Émilien Boutillat je nejlepším výrobcem šumivých vínÉmilien Boutillat je nejlepším výrobcem šumivých vín

V letošním 37. ročníku prestižní mezinárodní soutěže posuzovala odborná porota naslepo vzorky těch nejkvalitnějších vín z 52 zemí. V rámci IWC se uděluje celá řada cen v nejrůznějších kategoriích: nejlepší červené víno, bílé víno, alkoholizované víno, šumivé víno, nejlepší producent sladkého vína a vlastní značka a dále užší výběry odrůd, regionů a zemí.

Známý producent šampaňského vína s historií sahající až do roku 1785 Piper-Heidsieck dosahuje tradičně excelentní kvality svých výrobků neustávající péčí, přesností výroby a inovacemi. Za výjimečným úspěchem značky stojí umění jejích sklepmistrů, kteří respektují dědictví firmy i její průkopnickou odvahu. Úspěchy Piper-Heidsieck byly nedávno oceněny celkově, když byla společnost zvolena nejlepším světovým producentem šampaňského za rok 2021 v soutěži Best Wine of the World.

Émilien Boutillat vstoupil do rodiny Piper-Heidsieck v říjnu 2018, kdy převzal práci po uznávaném sklepmistrovi Régisu Camusovi. Díky dynamickému přístupu k výrobě vína si společnost udržela svůj úspěch i renomé a Boutillatova filozofie zajistila rovnováhu mezi tradicí a novátorstvím. Piper-Heidsieck se tak může pyšnit tím, že je výrobcem šampaňského s nejvíce oceněními tohoto století, a k osmi cenám pod vedením Régise Camuse nyní získává devátou i Émilien Boutillat: „Již to, že mě IWC vybrala mezi kandidáty na ocenění za výrobu šampaňského, je pro mě skutečnou poctou. Je to uznání odkazu mých předchůdců včetně Daniela Thibaulta a Régise Camuse, kteří oba dosáhli velkých úspěchů, a je to také obrovské uznání práce celého týmu naší společnosti Piper-Heidsieck.“

Luxusní šampaňské Piper-Heidsieck pořídíte na webových stránkách www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist