Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Limitovaná edice Piper-Heidsieck

23. říjen 2019  České nápoje   komentáře (0)  281 x

Po spolupráci s módními ikonami, jako jsou Jean-Paul Gaultier či Christian Louboutin, se Piper-Heidsieck rozhodl představit novou vášnivou edici svého cuvée. Prémiové champagne Piper-Heidsieck navazuje na úspěšnou limitovanou edici Lipstick, která byla představena v loňském roce, a nyní se pyšní novým vášnivým designovým obalem parfému. Novinka Piper-Heidsieck Perfume je inspirována Marilyn Monroe, múzou designérů.

Limitovaná edice Piper-HeidsieckLimitovaná edice Piper-Heidsieck

Nechte se svést limitovanou edicí nejoceňovanějšího champagne domu na světě. Oprostěte se od konvencí stejně jako Piper-Heidsieck. Spolu s ikonickou Marilyn Monroe je svádění inspirací k limitované edici Perfume. Tento progresivní designový chladicí box v sobě skrývá elegantní a oblíbené Piper-Heidsieck Cuvée Brut. Obal slouží nejen jako stylový doplněk exkluzivního nápoje – díky použitému materiálu udrží lahev ve zvolené teplotě, a dá se tedy využít jako chladič.

Champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut je výborným skvostem, který si zaslouží opravdový designový doplněk. Toto komplexní champagne svádí milovníky šumivých vín z celého světa. V jeho lahodné chuti se snoubí jemnost čerstvých hrušek se světlými hrozny a šťavnatým pomelem. Jeho plná a svěží ovocná chuť je opravdovým svůdcem. Pečlivě vybraná kombinace hroznů Pinot Noir, Meunier, Chardonnay a rezervních vín má příznivce po celém světě.

Vychutnejte si elegantní champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut s přáteli či touto opravdu nevšední designovou limitovanou edicí potěšte své blízké.

Limitovanou edici champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1 789 Kč za 0,75 l.

Champagne Piper-Heidsieck

Patří mezi nejoceňovanější šampaňská vína na světě. „Chci připravit víno hodné královny!“ Toto smělé zvolání otvírá první kapitolu v historii firmy Piper-Heidsieck. Větu pronesl Florens-Louis Heidsieck, syn protestantského pastora původem z Vestfálska, narozený v roce 1749. Poté, co se tento samouk a vizionář usadil v Champagne, oženil se s místní dívkou a v roce 1785 založil firmu zaměřenou na obchod s látkami a šampaňským – Heidsieck & Cie. Champagne, nejsevernější vinařská oblast Evropy poskytuje díky kyselosti místních hroznů, v nichž jsou tradičně zastoupeny tři odrůdy – Pinot Noir (rulandské modré), Pinot Meunier a Chardonnay –, víno jedinečných vlastností. Tou nejpříznačnější z nich jsou bublinky, které se ve vínu poprvé objevily v 17. století. Zprvu šlo o přirozený a těžko ovlivnitelný proces, který se podařilo technologicky zvládnout až v 19. století. Prchavost bublinek dodávala vínu punc jedinečnosti, a proto nápoj záhy získal oblibu v aristokratických kruzích. A právě ve výrobě šampaňského se plně projevil Heidsieckův talent.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist