Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Mobilní aplikace MojeLahve.cz

21. říjen 2022  České nápoje   komentáře (0)  476 x

Neumíte si představit život bez dobrého vína? Největší vyhledávač moravských a českých vín a vinařství MojeLahve.cz spustil mobilní aplikaci, která vínomilcům pomůže s výběrem dobrého vína kdekoliv, třeba i u vinaře ve sklepě. V aplikaci naleznou recenze, testy a více než šedesát tisíc hodnocení vín z Moravy a Čech. Díky aplikaci se lépe zorientují v nabídce tuzemských vinařů a zjistí, které lahve stojí za ochutnání. Aplikace je zdarma ke stažení pro Android i iOS.

Projekt MojeLahve.cz rozšiřuje svoji působnost na mobilní aplikaci, díky které se milovníci tuzemských vín při výběru nespálí. Více než šedesát tisíc recenzí usnadní výběr vín a také  pomůže objevit i vína z produkce méně známých vinařství. Vínomilci si vyhledají hodnocení vína během okamžiku a aplikace jim bude dobrým rádcem i v prostorách, kde není internet, jako jsou sklepy vinařů.

„Už více než deset let propojujeme milovníky vín, dobrá vína a kvalitní vinaře. V době, kdy většina lidí získává informace pomocí mobilního telefonu, bylo vytvoření aplikace přirozeným krokem v rozvoji našeho projektu. Naším cílem je co nejvíce zjednodušit a zkrátit cestu ke kvalitním vínům z Moravy a Čech. Pomocí aplikace také chceme zpřístupnit tipy na dobrá vína i mladším milovníkům vín. S mobilní aplikací jsme na začátku, v přidávání nových vylepšení pro vínomilce budeme postupně pokračovat”, upřesňuje autor projektu MojeLahve.cz Tomáš Šrom.

Každý milovník vín si může aplikaci zdarma stáhnout na tržištích aplikací a her  Google Play a App Store.

O MojeLahve.cz

Největší on-line databáze hodnocení moravských a českých vín, která je od roku 2011 tvořena komunitou amatérských vínomilců ? hodnotitelů. Ti inspirují svými hodnoceními čtenáře k ochutnání zajímavých vín a tím podporují tuzemské vinaře. K inspiraci slouží i přes 1300 článků s vinařskou tématikou. Součástí portálu MojeLahve.cz je unikátní prodejní služba Lahvotéka, kde vinaři sami prodávají svá vína přímo koncovým zákazníkům. Zákazníci se tak často dostanou i k vínům, která není možné jinde na internetu zakoupit.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist