Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Na vyhlášení soutěže Vinařství roku 2019 bude v prodeji jen 50 vstupenek

19. prosinec 2019  České nápoje   komentáře (0)  421 x

Svaz vinařů ČR, pořadatel prestižní soutěže Vinařství roku 2019, uvolnil do prodeje 50 vstupenek na slavnostní vyhlášení vítězů letošního již 10. ročníku soutěže, které proběhne ve čtvrtek 30. ledna v Brně.

Na vyhlášení soutěže Vinařství roku 2019 bude v prodeji jen 50 vstupenekNa vyhlášení soutěže Vinařství roku 2019 bude v prodeji jen 50 vstupenek

Slavnostní ceremoniál vyhlášení vítězů završí celou soutěž, která hodnotí jednotlivá vinařství už od září letošního roku. Galavečerem 30. ledna od 18 hodin na brněnském výstavišti v Pavilonu A3 opět provede herec a moderátor Marek Eben. Jako hudební doprovod se představí mikulovská kapela Cimbalband.

Vstupenky za 730 Kč lze objednávat na adrese www.akcesvcr.cz a jejich součástí bude kromě samotného vstupu na vyhlášení také následná degustace finálových vinařství se stylovým rautem.

Absolutním vítězem a držitelem titulu Vinařství roku 2019 se stane jeden z devíti finalistů, které reprezentují tři malá, tři střední a tři velká vinařství. Vybírat se bude z Gala Vinařství, Krásná hora a Vinařství Piálek & Jäger mezi malými, z Vinařství Bíza Čejkovice, Vinné sklepy Kutná Hora a VICAN rodinné vinařství mezi středními a mezi velkými se o vítězství v kategorii či absolutní vítězství ucházejí NOVÉ VINAŘSTVÍ, Vladimír Tetur a Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice.

Soutěž vyhlašuje a titul „Vinařství roku“ uděluje Svaz vinařů České republiky ve spolupráci s Národním vinařským centrem, za významné podpory Vinařského fondu ČR. Akce je pořádána pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové. Hlavními partnery jsou i v letošním roce Albert s nabídkou finalistů v exkluzivní vinotéce v Praze na Chodově a Korunní – voda vhodná k vínu.

Více informací o soutěži naleznete na www.vinarstviroku.cz

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist