Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nejlepší vinařství světa v kategorii champagne

5. únor 2021  České nápoje   komentáře (0)  486 x

Výrobce jednoho z globálně nejoceňovanějších champagne, Piper-Heidsieck, se může hned zkraje roku pochlubit novým úspěchem. V rámci soutěže The Best Wine of the World Competition byl oceněn jako Best Champagne House of the World 2021. Prémiová vína tohoto vinařství jsou známá nejen pro svou výjimečnou kvalitu, ale i díky spolupráci s předními designérskými a módními osobnostmi.

Nejlepší vinařství světa v kategorii champagneNejlepší vinařství světa v kategorii champagne

Málokterý bonviván nezná vyhledávané champagne Piper-Heidsieck, o jehož prezentaci na českém trhu se stará Premier Wines & Spirits, distributor prémiových nealkoholických a alkoholických nápojů a vín. Ikonické champagne je známé pro svou výbornou chuť, výjimečnou kvalitu, ale i nevšední designové obaly svých lahví. V uplynulých letech představilo například limitovanou edici ve spolupráci s tenisovým turnajem Australian Open, edici Lipstick s obalem na lahev ve tvaru velké rtěnky nebo obal Perfume, který stejně jako Lipstick slouží zároveň jako chladič obsaženého vína. Champagne Piper-Heidsieck je známé i díky spolupráci s takovými módními ikonami, jako jsou Jean-Paul Gaultier nebo třeba Christian Louboutin.

Kvalita vín, každodenní poctivá práce a nepolevující vůle vyrábět ta nejlepší champagne na světě přináší značce Piper-Heidsieck své ovoce také na poli světových soutěží. Prioritou pro ni vždy byla kvalita bez kompromisů a neustálý inovativní přístup k výrobě. V rámci The Best Wine of the World Competition 2021 se výrobce champagne Piper-Heidsieck utkal s dalšími nejlepšími champagne domy světa. Úspěšně porazil své soupeře a odnesl si ocenění Best Champagne House of the World 2021. První kolo hlasování v soutěži probíhalo on-line a bylo založené na 3 milionech hlasů. Grand finále celé soutěže proběhlo v Helsinkách na konci roku 2020.

Champagne Piper-Heidsieck zakoupíte na www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist