Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Nová vína Bistro Wine

30. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  856 x

Moderní bistra nabízejí svým zákazníkům originalitu zabalenou do jednoduchosti, přitom však vždy bez kompromisů na kvalitě. V souladu s tímto uvažováním a nastavením byla vytvořena i nová vína BISTRO WINE. Přinášejí zákazníkům jednoduchost volby vína ke zvolenému pokrmu, bez nutnosti sommelierských znalostí. Spotřebitelům eliminují zdlouhavé studování široké nabídky vín a toho, jaká odrůda vína se hodí k vybraným jídlům. Řada vín s moderním a atraktivním designem BISTRO WINE čítá 5 variant.

Nová vína Bistro WineNová vína Bistro Wine

„Pojítkem dobrého vína a jídla je vždy potěšení z jejich chuti. Každý dokáže říct, které pokrmy má rád, a umí i víceméně definovat své oblíbené víno. Jak je ale známo, ne každé víno se hodí ke všem jídlům, ne každá kombinace umocní společný gastronomický zážitek. Pravidla snoubení vín a pokrmů svěřujeme v restauracích zpravidla do rukou zkušených odborníků, sommelierů. Volba vína, které si chceme užít s připravovanými pokrmy v domácích podmínkách, bývá mnohdy komplikovaným úkolem. Nová řada vín BISTRO WINE přichází však s jednoduchým řešením pro párování obou chutí. BISTRO WINE jsou vyrobena s důrazem na svěžest a lehkost tak, aby doplnila charakter zvoleného jídla,“ říká Martin Sedlák, manažer značek tichých vín společnosti BOHEMIA SEKT.

Bistro Wine Chicken and salad je svěžím vínem s vůní muškátu a broskví s jemně kořenitou chutí, které je perfektní v kombinaci s drůbežím, rybou nebo na jaře vítaným zpestřením jídelníčku v podobě zeleninových salátů.

Suché bílé víno Bistro Wine Creamy sauce představuje ideální volbu k sýrům a ke smetanovým pokrmům, ať už se jedná o těstoviny, složitější úpravu drůbežího masa nebo například zapékanou zeleninu.

S kořeněnými a pikantními jídly ladí Bistro Wine Asia food. Díky svému aroma a především plnější polosuché chuti se nenechá zastínit výrazností pokrmu. Tvoří tak perfektní souznění chutí.

To, že se k červenému masu hodí červené víno, je obecně poměrně známá věc. Není však víno jako víno, a tak spotřebitel při hledání toho pravého skončí často uprostřed cesty. Bistro Wine Red meat je plné výrazné víno, které svou charakteristickou tříslovinkou a lehkou kořenitostí podpoří právě chuť steaku či pečeně.

Gastronomickým partnerem oblíbených italských těstovin s rajčatovými omáčkami je víno jemně rubínové barvy, Bistro Wine Red sauce s lehkou vůní peckového ovoce.

Nová vína BISTRO WINE jsou k dostání na e-shopu www.osobnivinoteka.cz a v prodejnách Billa.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist