Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Ochutnejte limitovanou tenisovou edici Champagne Piper-Heidsieck

23. leden 2020  České nápoje   komentáře (0)  267 x

Dlouho očekávané Australian Open je v plném proudu a na tak významné události nesmí chybět ani prémiové Champagne Piper-Heidsieck. Hodnoty spojující šampaňský dům Piper-Heidsieck a celosvětovou tenisovou událost Australian Open byly popudem k uzavření vzájemného partnerství. Při této příležitosti představilo světoznámé champagne novou limitovanou edici svého prémiového Cuvée Brut, jejíž dárkové balení se pyšní logem Australian Open. Partnerství pak podtrhuje i navázání spolupráce s úspěšným tenistou Stanem Wawrinkou.

Ochutnejte limitovanou tenisovou edici Champagne Piper-HeidsieckOchutnejte limitovanou tenisovou edici Champagne Piper-Heidsieck

Světově uznávané champagne Piper-Heidsieck nesmí chybět na žádné výjimečné události. V tomto roce proto uzavřelo tříleté partnerství s Australian Open, každoroční světovou tenisovou událostí. Jedná se přitom o první champagne, které se za celou dobu pořádání Australian Open stalo jeho partnerem. „Australian Open a Piper-Heidsieck mají společné hodnoty, jimiž jsou vynikající kvalita, odvaha a dobývání srdcí, a společnými silami budeme moci tyto hodnoty šířit po celém světě,“ nechal se slyšet Benoît Collard, výkonný viceprezident Piper-Heidsieck. Partnerství s těmi nejvýznamnějšími světovými událostmi není pro champagne ztělesňující eleganci žádnou novinkou. Australian Open se zařadilo do prestižního portfolia celosvětových partnerství společnosti Piper-Heidsieck vedle filmového festivalu Cannes či Cen Akademie.

Partnerství s Australian Open podtrhuje i následně navázaná spolupráce s 22. nejúspěšnějším tenistou na světě Stanem Wawrinkou, mezi fanoušky známým také jako Stan the Man. „Stan ztělesňuje charakter naší značky. Jeho charizma a houževnatost na tenisovém kurtu i mimo něj jsou inspirující a jeho úspěchy nezastavitelné,“ uvedl Benoît Collard. Švýcarský tenista Stan Wawrinka se stal ambasadorem champagne Piper-Heidsieck a doplňuje tak odvážnou tenisovou prezentaci Piper-Heidsieck.

Při této příležitosti byla představena i limitovaná edice oblíbeného Cuvée Brut, které se nyní pyšní logem Australian Open a nahrazuje tak limitovanou ikonickou edici z minulého roku. Design lahve však stále podtrhuje výjimečnost champagne Piper-Heidsieck. Kombinace luxusní zlaté barvy s elegantní červenou k tomuto uznávanému champagne neodmyslitelně patří a obal tak perfektně doplňuje samotnou lahev. Oblíbená kvalita champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut zůstává zachována. Toto exkluzivní suché a plné víno se vyznačuje vysokou aromatičností a harmonickou chutí a je tak ideální pro oslavy výjimečných příležitostí. Příjemně lehká a svěží ovocná chuť se skvěle snoubí s vyvážeností vína.

Limitovanou edici champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut Australian Open zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1 179 Kč za 0,75 l. Klasickou lahev Piper-Hiedsieck Brut v limitované edici plechové tuby na www.1er.cz za 1 309 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist