Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Ochutnejte Svatomartinská vína z Château Valtice a Vinařství Kovacs.

5. listopad 2016  České nápoje   komentáře (0)  1205 x

„Letošní ročník byl velmi slunečný, což pomohlo hroznů dozrát do perfektní kvality i vysoké cukernatosti. Letošní rok bude pro většinu vinařů velkou výzvou při výrobě a školení jak bílých tak i červených vín. Budeme moci světu a především našim zákazníkům dokázat, že i na Moravě se dělají špičková nejen bílá, ale i červená vína. Zde se ukážou letité praxe starých vinařských mistrů.“ říká David Šťastný z CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice.

Svatomartinská vínaSvatomartinská vína

Letošní Svatomartinská vína budou opět velkým překvapením a určitě se máme na co těšit.

Svatomartinské bílé Veltlínské červené rané 0,75 – lehká ušlechtilá vůně s tóny manga, citrusů i dalšího exotického ovoce, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské bílé Műller Thurgau 0,75 – krásně intenzivní ušlechtilá vůně připomínající lipový květ, doplněný o tóny tropického ovoce jako je ananas a citrusy, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské bílé Muškát moravský, CHẬTEAU VALTICE – lehká ušlechtilá muškátově-květinová vůně s tóny citrusových plodů, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské bílé Muškát moravský, Vinařství Kovacssvěží aroma prvního letošního vína nabízí tóny čerstvých hroznů snoubící se s vůní sušené pomerančové kůry, nádherná chuť připomíná plátek zralého pomeranče harmonicky sladěného s typickou muškátovou chutí a šťavnatou kyselinkou.

Svatomartinské rose Svatovavřinecké CHẬTEAU VALTICE – lehká ušlechtilá vůně připomínající zralé jahody a červený meloun, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské rose Zweigeltrebe Vinařství Kovacsbarva vína je růžová s jemně oranžovým tónem, vůně je ovocná – tóny šťávy kompotovaných třešní doplňuje vůně jahodové marmelády, chuť je svěží a příjemně zakulacená se šťavnatou kyselinkou červeného rybízu a višní.

Svatomartinské červené Modrý Portugal CHẬTEAU VALTICE lehká ušlechtilá vůně připomínající rozkvetlou jarní louku, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské červené Svatovavřinecké CHẬTEAU VALTICE lehká ušlechtilá vůně připomínající tóny zralých švestek a višní, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské červené Svatovavřinecké Vinařství Kovacsbarva vína je intenzivní, tmavě červená s odleskem rubínu, vůně je výrazná a plná s tóny zralých švestek a višní, chuť je svěží, lehounká, povzbudivá – švestky a třešně, zralé lesní jahody se prolínají s příjemnou tříslovinou a lahodnou čokoládou.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist