Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Ochutnejte Svatomartinská vína z Château Valtice a Vinařství Kovacs.

5. listopad 2016  České nápoje   komentáře (0)  1711 x

„Letošní ročník byl velmi slunečný, což pomohlo hroznů dozrát do perfektní kvality i vysoké cukernatosti. Letošní rok bude pro většinu vinařů velkou výzvou při výrobě a školení jak bílých tak i červených vín. Budeme moci světu a především našim zákazníkům dokázat, že i na Moravě se dělají špičková nejen bílá, ale i červená vína. Zde se ukážou letité praxe starých vinařských mistrů.“ říká David Šťastný z CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice.

Svatomartinská vínaSvatomartinská vína

Letošní Svatomartinská vína budou opět velkým překvapením a určitě se máme na co těšit.

Svatomartinské bílé Veltlínské červené rané 0,75 – lehká ušlechtilá vůně s tóny manga, citrusů i dalšího exotického ovoce, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské bílé Műller Thurgau 0,75 – krásně intenzivní ušlechtilá vůně připomínající lipový květ, doplněný o tóny tropického ovoce jako je ananas a citrusy, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské bílé Muškát moravský, CHẬTEAU VALTICE – lehká ušlechtilá muškátově-květinová vůně s tóny citrusových plodů, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské bílé Muškát moravský, Vinařství Kovacssvěží aroma prvního letošního vína nabízí tóny čerstvých hroznů snoubící se s vůní sušené pomerančové kůry, nádherná chuť připomíná plátek zralého pomeranče harmonicky sladěného s typickou muškátovou chutí a šťavnatou kyselinkou.

Svatomartinské rose Svatovavřinecké CHẬTEAU VALTICE – lehká ušlechtilá vůně připomínající zralé jahody a červený meloun, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské rose Zweigeltrebe Vinařství Kovacsbarva vína je růžová s jemně oranžovým tónem, vůně je ovocná – tóny šťávy kompotovaných třešní doplňuje vůně jahodové marmelády, chuť je svěží a příjemně zakulacená se šťavnatou kyselinkou červeného rybízu a višní.

Svatomartinské červené Modrý Portugal CHẬTEAU VALTICE lehká ušlechtilá vůně připomínající rozkvetlou jarní louku, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské červené Svatovavřinecké CHẬTEAU VALTICE lehká ušlechtilá vůně připomínající tóny zralých švestek a višní, nádherná svěží šťavnatá chuť.

Svatomartinské červené Svatovavřinecké Vinařství Kovacsbarva vína je intenzivní, tmavě červená s odleskem rubínu, vůně je výrazná a plná s tóny zralých švestek a višní, chuť je svěží, lehounká, povzbudivá – švestky a třešně, zralé lesní jahody se prolínají s příjemnou tříslovinou a lahodnou čokoládou.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist