Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Oslavte MDŽ s Rotkäppchen

21. únor 2020  České nápoje   komentáře (0)  465 x

Se začátkem března jsou spojovány oslavy Mezinárodního dne žen, který připadá na 8. březen. Pokud chcete oslavit krásu a existenci Vaší přítelkyně, maminky, babičky či blízké ženy, poradíme vám, jak a čím je potěšit právě v tento den. Svátek pochází z USA a v současnosti je spojen s oslavami něžného pohlaví. Možná si lámete hlavu nad tím, čím potěšit milované ženy, kterým chcete vyjádřit dík za to, že jsou součástí vašich životů.

Oslavte MDŽ s RotkäppchenOslavte MDŽ s Rotkäppchen

Čím potěšit drahou polovičku?

V období socialismu byly ženy u příležitosti MDŽ obdarovávány karafiáty. Ženám bezpochyby udělá radost kytice, či čokoláda, avšak zkuste letos vyjádřit úctu, vděčnost a lásku ženám ve vašem okolí originálním dárkem. Určitě tu svoji potěšíte, pokud své přítelkyni zakoupíte poukaz na wellness víkend, adrenalinový zážitek, nebo zorganizujete výlet a spojíte ho s večeří při které si na společně strávené chvíle připijete skleničkou sektu Rotkäppchen Demi Sec, který je svým vyrovnaných charakterem chuti vhodný k všem pokrmům. Hrdlo sektu Rotkäppchen je zahaleno do červené barvy, která symbolizuje životní sílu, lásku a vitalitu.

Oslava žen předznamenává příchod jara, což v ženách může vzbuzovat tendenci obohatit nebo obnovit šatník. Zkuste přítelkyni nebo kamarádku překvapit a navrhněte společný výlet do nákupního centra! Jistě váš návrh přijme.

Na MDŽ nezapomínejte na maminky a babičky

Určitě si lámete hlavu, čímž na Mezinárodní den žen potěšit maminku a babičku. Vedle kytici a poděkování za to, že je vaší oporou, uděláte mamince radost poukazem na masáž, oblíbenou kosmetikou, zda poukazem ke kadeřníkovi. Potěšit babičku nemusí být tak finančně náročné jako přítelkyni. Babička určitě ocení váš telefonát, vaši návštěvu, nebo vaši společnou fotku.

Originální předání zaručí úspěch

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dárek, nepodceňujte způsob, kterým ho ženě předáte. Vsaďte na originalitu a vymyslete obdarování, na který žena nezapomene. Zkuste si ráno přivstat, připravit snídani a překvapit vaši drahou polovičku hned po probuzení v pohodlí postele. Využijte i možnost kurýra, aby vaše přítelkyně, kamarádka nebo maminka dostala dárek v práci.

Rotkäppchen Demi Sec je dostupný v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139,- Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist