Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Podpořte naše vinaře pomocí aplikace Tvůj vinař

25. květen 2020  České nápoje   komentáře (0)  425 x

Prvotní myšlenka pomoci českým a moravským vinařům vznikla v nelehké době zapříčiněné situací kolem celosvětové pandemie. A jak jim nejlépe pomoci? Přeci tím, že budeme pít jejich víno!

Podpořte naše vinaře pomocí aplikace Tvůj vinařPodpořte naše vinaře pomocí aplikace Tvůj vinař

Tvůjvinař.cz nekonkuruje velkým prodejcům kvantitou, ale spíše objevováním a unikátním výběrem nabízených produktů. Platforma totiž umožňuje malým i velkým vinařům prodávat 6 vybraných, většinou jejich nejoblíbenějších vín, jejichž příběh, kvalitu i dostupnou cenu oceníte nejen při speciálních příležitostech.

Milovníci lahodného moku si mohou poskládat své vlastní kolekce od různých vinařů, využít předem sestavených setů složených podle odrůd či vinařských regionů nebo dát na doporučení uznávaných someliérů.

Tvůjvinař.cz představuje ideální příležitost nabídnout produkty nejen vinařům, kteří nemají svůj vlastní e-shop, ale i těm, kteří již online prodeje využívají. Svá vína totiž mohou přidat do balíčků a degustačních setů s jinými vinařstvími, což na jejich e-shopech pochopitelně nelze. Milovníci vína tak jistě ocení neuvěřitelnou paletu chutí a vůní moravských a českých vín, která si mohou objednat z pohodlí domova. Objednávky jsou za daných obchodních podmínek v Praze a Brně rozváženy zdarma, do ostatních lokalit za ceny distribučních služeb.

Tvůjvinař.cz je společná iniciativa společnosti Winwine a reklamní agentury KPA One v čele s Petrem Kofroněm. Poděkování patří i Svazu vinařů České republiky, Vinařskému fondu a Národnímu vinařskému centru. Díky nim se podařilo informaci o připravované platformě rozšířit mezi vinaře a během velmi krátké doby zajistit administrativní i logistické záležitosti.

Pokud svého oblíbeného vinaře na e-shopu tvujvinar.cz nenajdete, budeme rádi, pokud mu dáte o projektu vědět. Platforma je otevřená pro všechny bez rozdílu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist