Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

TOP vinařský cíl? To může být i Vlkova věž!

6. září 2016  České nápoje   komentáře (0)  426 x

Vlkova věž se podruhé dostala do hledáčku prestižní soutěže TOP vinařský cíl. Pro informační centrum VOC Znojmo, vinotéku a vyhlídkovou věž v jednom může veřejnost hlasovat až do 30. září.

Vlkova věž (foto: TOP vinařský cíl)Vlkova věž (foto: TOP vinařský cíl)

Dle průběžných informací si Vlkova věž vede velice dobře a má reálnou šanci na umístění mezi TOP 3 cíle. Nesmíme ale usnout na vavřínech, protože každý hlas se počítá. A za každý hlas jsme velmi vděční,“ říká předseda VOC Znojmo František Koudela. A tak hlasujte pro Vlkovku a pomozte jí na samotný vrchol!

Hlasovat pro Vlkovu věž můžete prostřednictvím webu www.topvinarskycil.cz nebo přímo z odkazu http://topvinarskycil.cz/vlkova-vez-informacni-centrum-voc-znojmo/235. Pro TOP vinařský cíl může každý hlasovat pouze jednou.

Informační centrum VOC Znojmo s vyhlídkovým ochozem, možností degustací vín ze speciálního vinného baru i jejich prodejem a s nabídkou velkého množství informačních materiálů o vinařství na Znojemsku najdete v historické Vlkově věži na Kollárově ulici ve Znojmě. Posláním Informačního centra VOC Znojmo je informovat turisty především o vinařstvích a vinařských akcích. Dostupné jsou zde veškeré informace o jednotlivých členech VOC Znojmo.

V letošním roce Vlkova věž získala oficiální certifikaci vinařské turistiky v kategorii vinotéka, kterou uděluje Národní vinařské centrum. Kritériem pro udělení certifikace je například výběr ze 40 druhů lahvových vín, degustace vína z odpovídajících skleniček nebo vyškolený personál, který zákazníkům poskytne nejen informace o víně, ale i o dalších službách, které region nabízí.

O SOUTĚŽI

Hlasování prostřednictvím webových stránek bude ukončeno 30. září a slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 13. října v Louckém klášteře ve Znojmě. Soutěž TOP vinařský cíl probíhá letos popáté a organizuje ji Vinařský Institut.

Zařízení, které obdrží nejvyšší počet hlasů, se stává absolutním vítězem a získává titul „vítěz TOP vinařský cíl 2016“, zařízení s druhým a třetím nejvyšším počtem hlasů získávají stříbrnou resp. bronzovou medaili TOP vinařský cíl 2015. Dále bude udělena cena Národního vinařského centra pro certifikovaná zařízení. Více informací na www.topvinarskycil.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist