Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vína Motýl mají nejlepší obal

8. září 2021  České nápoje   komentáře (0)  882 x

Redesignovaná řada tichých vín Motýl ze skupiny BOHEMIA SEKT získala uznání v nezávislém hodnocení OBAL ROKU 2021 v kategorii Potravina.

Vína Motýl mají nejlepší obalVína Motýl mají nejlepší obal

Novou produktovou řadu vín s logem barevného motýla uvedla společnost na trh letos v dubnu. Zahrnuje 16 odrůd bílých, růžových a červených tichých vín a 2 perlivá Frizzante, která přináší spotřebitelům příjemný zážitek bez zbytečných komplikací a otázek. „Předností Motýla je působivý barevný design, který na první pohled zaujme. Široká škála odrůd a k nim příslušných barev vyjadřuje, že Motýl je vínem vhodným k bohaté paletě příležitostí a okamžiků. Velmi nás těší, že tuto novinku ocenili i odborníci,” říká manažer značek tichých vín skupiny BOHEMIA SEKT Martin Sedlák. Oceněný design, který vyniká lehkostí, jednoduchostí a moderností, vytvořilo studio Fiala&Šebek – Visual Communications. Etiketa v podobě transparentní folie vyráběná metodou digitálního tisku a zlatoražby pochází z produkce S&K label.

Informace o soutěži:

OBAL ROKU, jediná obalová soutěž v Česku a na Slovensku, je určena pro společnosti podporující inovace v obalovém průmyslu. Cílem je šíření pozitivního náhledu na obaly, představení novinek a trendů. Neméně důležitým aspektem je zviditelnění obalových konstruktérů či designérů. Exponáty posuzuje odborná porota složená z lidí, kteří jsou s obaly v dennodenním kontaktu. Přihlašovatelé tak získají zpětnou vazbu od odborníků. Letos se soutěžilo v 14 kategoriích, které navazují na celosvětovou obalovou soutěž WorldStar Packaging Awards, kam se mohou oceněné obaly přihlásit.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist