Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Volba spotřebitelů pro Bohemia Sekt

4. červen 2019  České nápoje   komentáře (0)  169 x

Společnost BOHEMIA SEKT slaví dvojnásobný úspěch v anketě Volba spotřebitelů – novinka roku 2019, která každoročně hodnotí produktové novinky a inovace na českém trhu. Prvenství v kategorii šumivých vín a zároveň titul absolutního vítěze získal v tuzemsku nejprodávanější Bohemia Sekt, který v loňském roce prošel redesignem. Mezi tichými víny uspěla značka i heart.

Volba spotřebitelů pro Bohemia SektVolba spotřebitelů pro Bohemia Sekt

Výsledky prestižní ankety byly vyhlášeny na slavnostním galavečeru 30. května v prostorách Centra současného umění DOX Praha. „Kromě nové etikety z dílny designerského studia Smith Lumen z Milána jsme do loňské sezony přišli i s novou kampaní "Buďte Spolu". Jsme velmi rádi, že se nám obě inovace podařily a mají úspěch u samotných spotřebitelů,“ říká manažer značky Bohemia Sekt Ondřej Čabrada.

 

Druhou oceněnou novinkou z portfolia BOHEMIA SEKT je značka i heart. „Víno i heart si vychutnávají lidé v pětačtyřiceti zemích a jsme rádi, že se právě nám podařilo tuto značku přinést k českým spotřebitelům, kteří si ji opravdu rychle oblíbili,“ říká manažer importovaných značek společnosti BOHEMIA SEKT Marek Žižkovský.

Podkladem pro udělení ocenění v programu Volba spotřebitelů jsou výsledky exkluzivního výzkumu realizovaného společností Nielsen na reprezentativním vzorku 4000 respondentů. O titul Nejlepší novinka se letos ucházelo přes 150 výrobků uvedených (nebo uváděných) na trh v období od ledna 2018 do konce května 2019 v 37 potravinářských a 13 nepotravinářských kategoriích. Soutěž organizuje každoročně společnost Atoz retail.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist