Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Bombičky SodaStream v drogeriích Teta

19. březen 2020  České nápoje   komentáře (0)  465 x

Po celém světě se 22. března slaví Světový den vody. Společnost SodaStream, přední výrobce domácí perlivé vody, jen pár dní po tomto významném datu ještě více usnadní přístup všem zákazníkům k výrobě vlastní perlivé vody v pohodlí domova. Značka totiž významně rozšiřuje svoji síť autorizovaných míst pro výměnu bombiček s potravinářským plynem CO2, která naperlení vody umožňuje. Od 1. dubna SodaStream v ČR zahájí spolupráci se sítí drogerií TETA, díky které počet autorizovaných míst přesáhne číslo 3 000.

Bombičky SodaStream v drogeriích TetaBombičky SodaStream v drogeriích Teta

K naperlení vody používají výrobníky domácí perlivé vody SodaStream bombičky s plynovou náplní CO2, které si po vypotřebování může každý zákazník vyměnit na autorizovaných místech pouze za cenu náplně. Počet autorizovaných míst se od 1. dubna rozroste o prodejny drogerie TETA, jejíž historie sahá do počátku 90. let. Původně komorní studentský projekt se za čtvrt století proměnil v největší síť drogerií v Česku. Spolupráce tak pro SodaStream znamená nárůst autorizovaných míst na výměnu bombiček o 543 míst.

Snažíme se možnost výměny plynové náplně přiblížit všem našim zákazníkům tak, aby pro ně byla snadno dostupná. Ze spolupráce se sítí drogerií TETA máme velkou radost, protože díky ní se nám počet autorizovaných výměnných míst navýší na víc než 3000. Jen pro představu, tím jsme se přiblížili, co do počtu poboček, k České poště. Dalo by se tedy říct, že jsme na každém rohu,“ dodává s úsměvem Michal Panis, manager značky SodaStream v ČR.

Bombička je součástí základní výbavy každého výrobníku značky SodaStream a náplň vydrží až na 80 litrů domácí perlivé vody podle intenzity naperlení. Pomocí ní se docílí vytoužené chuti a naperlení čerstvě natočené vody proudem řetízkujících bublinek v pohodlí domova.

Z bezpečnostních důvodů má každá bombička SodaStream přesně stanovenou životnost. Při plnění je evidováno její výrobní číslo a kontrolovány jsou všechny bezpečnostní mechanismy, tlakové ventily i celkový stav. Tím je zaručeno 100% bezpečí provozu a kvalita potravinářského plynu CO2. Michal Panis upozorňuje: „Originálně naplněnou bombičku, která je námi otestována a doporučena pro použití ve výrobnících SodaStream, poznáte podle loga společnosti na etiketě bombičky a nepoškozené modré pečeti s logem SodaStream, výrobní šarží a datem expirace. Všechny tyto prvky musí mít nádoba zároveň.

Doporučená maloobchodní cena za novou plynovou náplň je 199 Kč a při odhadovaném průměrném využití tak vyjde litr vlastní perlivé vody na cenu již od 2,57 Kč. Navíc její domácí příprava znamená nejen úsporu finanční, ale i vlastních sil. Šetří totiž námahu od nošení těžkých balíků balených vod a také životní prostředí, které uchrání před hromaděním jednorázových plastových obalů.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist