Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Fizzi One Touch je nový automatický výrobník perlivé vody od SodaStreamu

13. březen 2018  České nápoje   komentáře (0)  212 x

Spojení oceněného designu s vylepšenými funkcemi a přístupnou cenou. SodaStream se snaží získat ještě věrnější spotřebitele. Společnost SodaStream International Ltd. (NASDAQ: SODA), největší značka perlivé vody na světě, dnes na výstavě International Home Housewares Show 2018 v Chicagu oznámila uvedení svého nejnovějšího automatického výrobníku automatických perlivé vody - Fizzi One Touch.

Fizzi One Touch je nový automatický výrobník perlivé vody od SodaStreamuFizzi One Touch je nový automatický výrobník perlivé vody od SodaStreamu

Tato automatická verze oceněného zařízení Fizzi nabízí zákazníkům vynikající uživatelskou zkušenost a špičkový design za přijatelnou cenu. Nový Fizzi One Touch bude pro spotřebitele v USA dostupný online v červnu a postupně bude zpřístupněn spotřebitelům po celém světě na 45 trzích společnosti SodaStream.

Elegantní design Fizzi One Touch je k dispozici ve dvou elegantních barvách, klavírní černé nebo čistě bílé, a nabízí tři úrovně sycení pro dokonale přizpůsobené nápoje. Fizzi One Touch je dodáván s lahví SodaStream z nerezové oceli a karbonátorem o objemu 60 litrů a obsahuje patentovaný systém zaklapnutí a uzamčení SodaStream, díky němuž lze láhev do přístroje umístit ještě pohodlněji a snadněji.

„SodaStream mění způsob, jakým lidé pijí, a představení přístroje Fizzi One Touch je v souladu s naší misí revoluce v nápojovém průmyslu," řekl Daniel Birnbaum, generální ředitel společnosti SodaStream International. „Miliony lidí díky SodaStreamu proměňují svou běžnou vodu z kohoutku na čerstvou perlivou vodu a nyní s přístrojem Fizzi One Touch je stisknutí jediného tlačítka tento zážitek ještě zábavnější a příjemnější," pokračoval pan Birnbaum.

Automatický výrobník perlivé vody Fizzi One Touch se bude maloobchodně prodávat za cenu 119,99 USD a v červnu 2018 se objeví na webových stránkách www.sodastreamusa.com, následně bude nabízen velkými americkými prodejci v září 2018.

Na českém trhu tento výrobník nebude uveden.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist