Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Kampaň Test čistoty od AQUA Carpatica byla oceněna v Cannes

10. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1811 x

Kampaň „Test čistoty" od společnosti AQUA Carpatica byla oceněna prestižní cenou. Společnost AQUA Carpatica, jediná perlivá minerální voda na světě bez dusičnanů, s radostí oznamuje, že její značka byla oceněna první zlatou trofejí pro Rumunsko během druhého dne 62. ročníku Mezinárodního festivalu kreativity a reklamy Cannes Lions — „Oskary" za reklamu a PR.

Aqua CarpaticaAqua Carpatica

Společnost AQUA Carpatica přihlásila více než 239 snímků a zlatého lva získala v kategorii PR za kampaň „Test čistoty". Takovéto vyznamenání je oslavou kreativního využití reputace a uznáním budování důvěry a vztahu mezi značkou a spotřebiteli.

Kampaň čistoty", která informuje veřejnost o obsahu minerální vody bez dusičnanů společnosti AQUA Carpatica pochází z dílny Cohna a Jansena J. Waltera Thompsona. Kampaň vedla ke zmapování škodlivých dusičnanů v minerálních vodách Rumunska a zvýšila také povědomí o jejich negativních zdravotních účincích hlavně pro děti.

Test čistoty" dává spotřebitelům možnost otestovat úroveň dusičnanů v balené vodě ve všech velkých supermarketech v Rumunsku. Testováním vody různých značek pomocí jednoduchého proužku papíru, který odhalí obsah dusičnanů, se poslání společnosti AQUA Carpatica v oblasti čistoty vody stalo ještě transparentnějším. Více než 70 000 osob volilo pro „Zákon o čistotě", který bojuje o to, aby zákonodárci přinutili výrobce balených vod zveřejňovat obsah dusičnanů na každé etiketě. Společnost Aqua Carpatica se na mezinárodním trhu rozrůstá a pokračuje ve své misi informovat veřejnost o obsahu své pitné vody, stejně jako v celosvětové kampani za přísnější pravidla pro obsah etiket.

O společnosti AQUA Carpatica

AQUA Carpatica pochází z hlubokých pramenů Karpat - starověké země, kde se čas jakoby zastavil a zanechal za sebou jen panenskou krásu přírody a historie. Je to poslední divoký les v Evropě a bez jakýchkoli zemědělských nebo průmyslových aktivit v okolních oblastech se tu můžete vrátit do časů bez chemikálií, hnojiv, chlorofluorovaných uhlovodíků a jiných znečišťovatelů.

Ve společnosti AQUA Carpatica se čistota a chuť kloubí v jedno. Miliony let sopečné činnosti odfiltrovaly nečistoty obsažené ve zdroji a obohatily naši vodu o jedinečnou příchuť. Přírodní minerály obohacují perlivou vodu společnosti AQUA Carpatica - jedinou přirozeně perlivou vodu bez dusičnanů na zemi.

Prameny, které tvoří základ značky AQUA Carpatica, se uchovaly od prvopočátků a budeme je chránit další tisíce let. Ochutnejte vodu AQUA Carpatica s chutí darovanou přírodou z pramene chráněného přírodou.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist