Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Kampaň Test čistoty od AQUA Carpatica byla oceněna v Cannes

10. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  520 x

Kampaň „Test čistoty" od společnosti AQUA Carpatica byla oceněna prestižní cenou. Společnost AQUA Carpatica, jediná perlivá minerální voda na světě bez dusičnanů, s radostí oznamuje, že její značka byla oceněna první zlatou trofejí pro Rumunsko během druhého dne 62. ročníku Mezinárodního festivalu kreativity a reklamy Cannes Lions — „Oskary" za reklamu a PR.

Aqua CarpaticaAqua Carpatica

Společnost AQUA Carpatica přihlásila více než 239 snímků a zlatého lva získala v kategorii PR za kampaň „Test čistoty". Takovéto vyznamenání je oslavou kreativního využití reputace a uznáním budování důvěry a vztahu mezi značkou a spotřebiteli.

„Kampaň čistoty", která informuje veřejnost o obsahu minerální vody bez dusičnanů společnosti AQUA Carpatica pochází z dílny Cohna a Jansena J. Waltera Thompsona. Kampaň vedla ke zmapování škodlivých dusičnanů v minerálních vodách Rumunska a zvýšila také povědomí o jejich negativních zdravotních účincích hlavně pro děti.

„Test čistoty" dává spotřebitelům možnost otestovat úroveň dusičnanů v balené vodě ve všech velkých supermarketech v Rumunsku. Testováním vody různých značek pomocí jednoduchého proužku papíru, který odhalí obsah dusičnanů, se poslání společnosti AQUA Carpatica v oblasti čistoty vody stalo ještě transparentnějším. Více než 70 000 osob volilo pro „Zákon o čistotě", který bojuje o to, aby zákonodárci přinutili výrobce balených vod zveřejňovat obsah dusičnanů na každé etiketě. Společnost Aqua Carpatica se na mezinárodním trhu rozrůstá a pokračuje ve své misi informovat veřejnost o obsahu své pitné vody, stejně jako v celosvětové kampani za přísnější pravidla pro obsah etiket.

O společnosti AQUA Carpatica

AQUA Carpatica pochází z hlubokých pramenů Karpat - starověké země, kde se čas jakoby zastavil a zanechal za sebou jen panenskou krásu přírody a historie. Je to poslední divoký les v Evropě a bez jakýchkoli zemědělských nebo průmyslových aktivit v okolních oblastech se tu můžete vrátit do časů bez chemikálií, hnojiv, chlorofluorovaných uhlovodíků a jiných znečišovatelů.

Ve společnosti AQUA Carpatica se čistota a chu kloubí v jedno. Miliony let sopečné činnosti odfiltrovaly nečistoty obsažené ve zdroji a obohatily naši vodu o jedinečnou příchu. Přírodní minerály obohacují perlivou vodu společnosti AQUA Carpatica - jedinou přirozeně perlivou vodu bez dusičnanů na zemi.

Prameny, které tvoří základ značky AQUA Carpatica, se uchovaly od prvopočátků a budeme je chránit další tisíce let. Ochutnejte vodu AQUA Carpatica s chutí darovanou přírodou z pramene chráněného přírodou.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist