Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Klobouky na lahvích série Royal Edition

18. květen 2018  České nápoje   komentáře (0)  136 x

SodaStream vzdává poctu svatbě jeho královské Výsosti prince Harryho a Meghan Markleové s limitovanou sérií lahví s názvem Hats (klobouky). Exkluzivní lahve ze série Royal Edition se budou prodávat na aukci. Veškerý výdělek obdrží nadace Surfers Against Sewage, zabývající se bojem proti plastovému odpadu.

Klobouky na lahvích série Royal EditionKlobouky na lahvích série Royal Edition

Princ Harry i jeho snoubenka se intenzivně věnují boji proti používání jednorázových plastových lahví. Společnost SodaStream, největší výrobce perlivé vody na světě, k jejich poctě vytvořila limitovanou sérii lahví, které bude prodávat na aukci a výtěžek věnuje dobročinné organizaci Surfers Against Sewage, která se v otázce plastového odpadu angažuje. Společnost SodaStream se snaží používání jednorázových plastových lahví potírat ze všech sil a ráda využívá této příležitosti, aby činnost nadace vybrané samotnými svatebčany podpořila.

Miniaturní kloboučky vznikly pomocí nejmodernější technologie na 3D tiskárně a lze je plně recyklovat. V sérii je pět typů klobouků, každý z nich inspiroval konkrétní model, který nosila některá z dam z královské rodiny. Celý koncept vymyslela izraelská agentura Gefen Team ve spolupráci s marketingovým oddělením SodaStreamu.

Limitovaná série „královských lahví“ se bude prodávat formou aukce na webové stránce royalsodastream.com. Aukce se může zúčastnit kdokoli kdekoli na světě.
Boj proti plastovému odpadu v oceánech by se měl stát prioritou číslo jedna pro vlády, firmy i běžné lidi,“ komentoval to Hugo Tagholm, ředitel nadace Surfers Against Sewage. „Iniciativa společnosti SodaStream zaměřená na podporu lahví určených k opakovanému použití je skvělým krokem k vyčištění mořských břehů od plastového odpadu, zároveň jde o velmi hlasitý vzkaz výrobcům nápojů. A kromě toho je to zábavný a originální projekt na oslavu královské svatby.
Smekám před královskými svatebčany a přeji jim v manželství všechno nejlepší,“ prohlásil Daniel Birnbaum, generální ředitel společnosti SodaStream. „Tleskám jim za to, že se berou za svět bez plastového odpadu a že si jako oficiální dobročinnou organizaci vybrali právě nadaci Surfers Against Sewage. Doufám, že se tím inspirují i ostatní a k téhle iniciativě se připojí.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Kde se diskutuje?

5.8.2018 15:20
Chody: Permanent Beer Fest

26.2.2018 15:30
Chody: Zlatý Bažant Nealko už se nebude vařit

24.12.2017 09:27
Cibulka: Bohemia Sekt

17.12.2017 08:28
Schovánková: Bohemia Sekt

27.11.2017 10:27
Cibulka: Bohemia Sekt

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist