Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Kokosová voda z Thajska vám dodá energii

1. březen 2019  České nápoje   komentáře (0)  498 x

Každý, kdo někdy pil 100% přírodní kokosovou vodu, ví, že tenhle nápoj skvěle zažene žízeň, osvěží a navíc každý doušek prospívá tělu. A ti, kdo ji ještě nevyzkoušeli, by to měli co nejdříve napravit. Zajímavé je, že kokosová voda z různých částí světa má různou chuť. Své o tom vědí Martin Zeman a Veronika Kubačová, zakladatelé firmy s všeříkajícím názvem Miluju kokos, která od roku 2014 z Thajska na tuzemský trh dodává oblíbenou kokosovou vodu CocoGEEK.

Kokosová voda z Thajska vám dodá energiiKokosová voda z Thajska vám dodá energii

Na našich cestách do zahraničí jsme se zamilovali do kokosové vody, její jedinečné vlastnosti nás nadchly a v roce 2013 jsme se rozhodli dovážet ji k nám. Absolvovali jsme ochutnávky u dodavatelů po celém světě a nakonec nám učarovala voda z mladých zelených ořechů pocházejících z kontrolovaných kokosových farem v Thajsku, která má lahodnou, přirozeně nasládlou chuť,“ rekapitulují Martin s Veronikou. CocoGEEK je opravdu 100% čistě přírodní produkt z kokosových ořechů (nikoli z koncentrátu), bez přidaného cukru a tuku, bez konzervantů. Díky velmi šetrné pasterizaci zůstávají zachovány vitamíny a minerály. CocoGEEK je výjimečný i v dalších ohledech. Plechovka, v níž je tato kokosová voda balena, je z kovu, nikoliv z hliníku, je plně recyklovatelná a neuvolňují se z ní žádné škodlivé látky.

Kokosová voda CocoGEEK je čirá tekutina, která se rodí ve středu mladých zelených kokosů. Vzniká filtrováním dešťové vody přes skořápku ořechu, při tomto procesu se přirozeně obohacuje o vitamíny, minerály, elektrolyty, enzymy a aminokyseliny. CocoGEEK do pitného režimu s oblibou zařazují sportovci a vyznavači zdravého života, coby ideální přírodní iontový nápoj, nízkotučný a nízkokalorický zdroj vitamínů a minerálů, který pomáhá udržovat vyvážený podíl sodíku a draslíku. Draslík se podílí na správné funkci kardiovaskulárního systému, snižuje krevní tlak, zajišťuje svalový tonus a přispívá k celkové harmonii organismu.

CocoGEEK je zároveň výborný wellness nápoj podporující štíhlou linii. Zvyšuje totiž koncentraci iontů, a tím mění osmotický poměr v těle. Tento proces urychluje výměnu iontů přes membrány, což má za následek zrychlení metabolismu, tím pádem zlepšuje látkovou výměnu tuků. Navíc je bez přidaného tuku nebo cukru. Vítaný je i antiaging efektCocoGEEK obsahuje cytokiny a kyselinu laurovou, důležité pro proces buněčného růstu, vyvažuje hladinu PH a pojivovou tkáň udržuje hydratovanou a silnou. Nastávajícím maminkám CocoGEEK pomáhá pokrýt zvýšenou potřebu vitaminů a minerálů, hlavně vápníku, hořčíku a draslíku, kyselina laurová v něm obsažená je důležitou součástí mateřského mléka. CocoGEEK mohou bez obav popíjet i vegani, celiaci či alergici. Biologicky aktivní enzymy v 100% kokosové vodě přispívají k dobrému trávení. A hodit se bude i po prohýřené noci, kdy pomůže zlepšit stav po konzumaci alkoholu. A na závěr ještě jedna zajímavost:  Věděli jste, že kokosová voda je téměř identická s krevní plazmou? Dokonce byla během druhé světové války používána jako náhrada krevní transfuze pro zraněné vojáky v Pacifiku.

100% kokosová voda z Thajska CocoGEEK je k zakoupení v síti prodejen Sklizeno, MyFoodMarket a přes webové stránky www.milujukokos.cz, kde získáte další informace.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist