Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Kvalitní pitná voda pro všechny

19. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1706 x

Voda základ života. Automaty na pitnou vodu nejsou jen výsadou bank a obchodů, ale i hotely, které chtějí dopřát svým klientům kvalitní studenou vodu si pořizují automaty na pitnou vodu. Chcete nabídnout hostům svého hotelu či penzionu dokonale čistou a chutnou pitnou vodu? Pak si pořiďte automat ION na pitnou vodu.

Letní akceLetní akce

Pitná voda pro hosty

Pitná voda je důležitá nejen na osvěžení, ale také je důležitá pro naše zdraví . Automat ION na pitnou vodu poskytuje dokonale chlazenou či teplou vodu, která je zdravotně nezávadná, a umožní vám přípravu osvěžujícího nápoje s limetkou či citronem, ale i vývar či čaj.

Žádejte kvalitní pitnou vodu v restauracích. To vám zajistí jedinečný patentovaný design ION. Nevyžaduje žádnou nádobu, proto je velmi ekologický a odpadá pravidelné čištění barelů a jejich skladování, díky čemu je snadná obsluha a personál hotelu nemá žádné starosti navíc.  Filtry postačí vyměnit jednou za 6 – 12 měsíců. Na nutnou výměnu jste upozorněni detektorem.

Nezávadná a chutná pitná voda jsou výhodou

Kvalitní voda k chutnému obědu. Důvody pro pořízení automatu na vodu bychom mohli sdělit nespočetně. Pro váš penzion, hotel, restauraci i kancelář je v nabídce skvělý výkonný přístroj, který umožní mít neustálý přísun teplé i studené vody. Automat je navíc vybaven dětskou pojistkou pro nalévání teplé vody, možností přepnutí na úspornější provoz v noci a o víkendech a má spoustu dalších užitečných funkcí. V automatu je karbonový filtr CarbonPlus, který vždy  dokonale vyčistí a ochrání vodu. Jeden vám vystačí až na 5 800 litrů vody. Výdejní prostor je velký 22 cm, je tak možné kdykoliv naplnit láhev, sklenici nebo hrnek studenou i teplou vodou, několikrát za sebou.

Voda pro hotely a restaurace

Automaty na pitnou vodu je možné si pronajmout nebo zakoupit. V obou případech získáte dokonalý servis, vždy kvalitní vodu bez starostí. Potěšte své hosty sklenicí chutné čerstvé vody. Voda jako bonus navíc, kterého si klienti budou vážit.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist