Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Letní edice SodaStream Malina

27. duben 2020  České nápoje   komentáře (0)  460 x

Značka SodaStream, světový specialista na výrobu domácí perlivé vody, uvádí na trh limitovanou edici JET Love Raspberry s prémiovou výbavou laděnou do malinových vzorů. Obsahuje výrobník JET White s bombičkou, 3 nápojové lahve a malinovou příchuť pro perlivou vodu. Vůni a chuť léta si tak můžete vychutnat v pohodlí domova už teď!

Letní edice SodaStream MalinaLetní edice SodaStream Malina

Výrobník Jet White, který je nejprodávanějším typem výrobníku SodaStream, dokáže připravit osvěžující perlivou vodu z čerstvé kohoutkové vody. Funguje na jednoduchém mechanickém principu, díky kterému si vodu snadno naperlíte stlačením ovládacího tlačítka. Počtem a dobou stlačení si sami zvolíte, jak moc má být vaše voda perlivá. Bombička s potravinářským CO2 plynem vystačí na výrobu až 80 litrů perlivé vody.

Součástí edice jsou 3 litrové opakovaně plnitelné lahve JET s malinovým tematicky laděným designem. Víčka a dna jsou bílá, tělo lahve je čiré a je vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA látek. Dvě lahve mají navíc stylový malinovým motiv. Originální malinová příchuť je určena pro perlivou vodu, má snížený obsah cukru a neobsahuje alergeny. A navíc výborně chutná.

Limitovaná edice Jet Love Raspberry potěší každého, kdo miluje léto, zdravý životní styl a nejsou mu lhostejné rodinné finance ani životním prostředí. Omezením výdajů za balenou vodu totiž šetříte nejen vlastní rozpočet, tak zároveň předcházíte hromadění jednorázových plastů, které zahlcují naši planetu. A navíc se díky SodaStream jednou provždy vyhnete namáhavému tahání těžkých balení vod.

Doporučená maloobchodní cena limitované edice JET Love Raspberry je 1699 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist