Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Mattoni 1873 pomáhá restauračním zařízením

28. duben 2020  České nápoje   komentáře (0)  468 x

Současná nelehká situace tvrdě dopadá na české hospody a restaurace. Mattoni 1873, jejíž značky jsou nedílnou součástí naší gastronomie, se zapojila do iniciativy Zachraň hospodu! Projekt umožňuje lidem podpořit svůj oblíbený podnik a pomoci mu přežít.

Mattoni 1873 pomáhá restauračním zařízenímMattoni 1873 pomáhá restauračním zařízením

„Hospody a restaurace jsou podstatnou součástí české kultury a života, stejně jako Mattoni 1873 a její značky. Zapojením do projektu chceme alespoň malým dílem přispět k udržení českých restaurací a hospod při životě,“ vysvětluje ředitel pro strategický marketing Ondřej Postránský.

Iniciativa Zachraň hospodu! podporuje podniky jako jsou hospody, restaurace či kavárny. Cílem projektu je vybrat dostatek financí, aby registrované podniky mohly pokrýt alespoň základní náklady a nedostaly se do existenčních problémů.

Svou oblíbenou hospodu může podpořit úplně každý zakoupením voucheru na webu www.zachranhospodu.cz.Voucher bude možné uplatnit v daném podniku po jeho znovuotevření.

Kromě zapojení do iniciativy Zachraň hospodu! pomáhá skupina Mattoni 1873 i jinak - daruje pitný režim nemocnicím, krizovým štábům či integrovanému záchrannému systému a pro své zákazníky také spustila pilot mobilní prodejny nápojů, která rozváží oblíbené výrobky až do místa bydliště.

Další pomoc zorganizovala přímo značka minerálních vod Mattoni, která je již dlouhá léta spjata se světem barmanů. Je organizátorem Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink, a je také oficiální vodou České barmanské asociace. A protože se aktuální koronavirová situace zásadně dotkla i barmanů, zrodila se na Instagramu Mattoni Barmanská Výzva. V ní dává značka barmanům možnost ukázat svou kreativitu a inspirovat k míchání nealko koktejlů doma. Tři nejlepší navíc získají finanční odměnu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist