Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nová televizní kampaň SodaStream

8. září 2020  České nápoje   komentáře (0)  285 x

Značka SodaStream, světový specialista na domácí přípravu perlivé vody, spouští na začátku školního roku televizní kampaň. Spot, který poběží na kanálech spadajících pod Prima Group, je zaměřený na výrobu domácí perlivé vody a připomíná její výhody pro spotřebitele a přínos v ochraně planety.

Nová televizní kampaň SodaStreamNová televizní kampaň SodaStream

Dvacetisekundový spot značky SodaStream jemným humorem vystihuje častou realitu dnešního světa – holčička se vštípenými zásadami dbající na ochranu životního prostředí nabádá svého tatínka, aby opustil zažitý zvyk konzumace balených vod a přešel na domácí výrobu perlivé vody. Poukazuje na to, jak je tento krok jednoduchý, stačí si říct DOST! a vyzkoušet výrobníky SodaStream, které přemění obyčejnou kohoutkovou vodu na perlivou.

Cílem společnosti je podpora prodeje, ke které SodaStream televizní reklamu často využívá. Jak uvádí Michal Panis, manager značky SodaStream v ČR: „S tématy ekologie a uživatelského komfortu máme opakovaně dobrou zkušenost – ověřili jsme si, že na ně zákazníci dobře reagují. A není to nic překvapujícího, vždy se denně týkají každého z nás. Ve své marketingové komunikaci proto spoléháme na obě témata, jelikož nabízejí kombinaci příjemného s užitečným. Díky našim produktům lidé nemusí při nákupech tahat těžké balíky vody a zároveň pomáhají chránit planetu od jednorázových plastů, které vznikají kvůli vysoké produkci nápojových PET lahví.“

Reklamní spot vznikl ve Francii ve společnosti BEHAEGHEL CREATIVE STUDIO a o českou verzi se produkcí a dabingem postaralo studio Alma Production. Hlas hercům propůjčila Veronika Hronková, Viktor Holman a tradičně také René Slováčková.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist