Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Prestižní cenu Red Dot za design obdržel SodaStream Spirit

20. duben 2017  České nápoje   komentáře (0)  597 x

SodaStream International Ltd., oznamuje, že jeho výrobník perlivé vody Spirit obdržel cenu Red Dot Award: Product Design 2017. Výrobník perlivé vody SodaStream Spirit přichází s elegantním a inspirativním designem s pokročilou patentovanou technologií snap-lock pro snadnější uchycení lahve bez nutnosti šroubování.

Prestižní cenu Red Dot za design obdržel SodaStream SpiritPrestižní cenu Red Dot za design obdržel SodaStream Spirit

Oceněný přístroj vznikl ve výzkumných a vývojových laboratoří SodaStream jako odpověď na průzkum trhu, který ukázal, že spotřebitelé na celém světě milují rychlou a snadnou přípravu domácí perlivé vody, ale hledají cenově výhodnější řešení. Spirit umožňuje spotřebitelům nasytit vodu za méně než 10 vteřin při ceně 2,57 Kč za 1 litr perlivé vody. Nyní si tak může více spotřebitelů dovolit vyrábět perlivou vodu v pohodlí domova bez tahání protivných PET lahví.

Během uplynulých 60 let si mezinárodní designová soutěž Red Dot nesporně vybudovala pověst prestižního ocenění. Pro rok 2017 bylo přihlášeno vice než 5500 položek z 54 zemí. Po několika dnech posuzování tisíce výrobků z celého světa, obdržel toto ocenění i výrobník SodaStream Spirit. Profesor Dr. Peter Zec, zakladatel a CEO společnosti Red Dot Award v Německu poznamenal: „Vítězové Red Dot jsou vedeni strategii správného návrhu. Uvědomili si, že dobrý design a ekonomický úspěch jdou ruku v ruce. Ocenění od poroty Red Dot dokumentuje jejich vysokou kvalitu designu a značí úspěšnou designovou politiku“.

Výrobník domácí perlivé vody Spirit je možné koupit za doporučenou MOC 2 499,- u všech autorizovaných prodejců SodaStream, kompletní seznam naleznete na www.sodastream.cz/prodejci

O Red Dot Design Award

Aby bylo možné posoudit rozmanitosti v oblasti designu profesionálním způsobem, uděluje se Red Dot Design Award ve třech oblastech – Red Dot Award: Product Design, Red Dot Award: Communication Design and Red Dot Award: Design Concept. Red Dot Award pořádá Design Zentrum Nordrhein Westfalen a je jednou z největších světových designérských soutěží. Poprvé porota posuzovala výrobky v roce 1955. V roce 1990, Red Dot CEO Profesor Dr. Peter Zec představil název a značku soutěže. Od té doby je vyhledávaným Red Dot Award vyhledávanou a uznávanou mezinárodní značkou vynikající kvality designu. Více informací najdete na www.red-dot.org.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist