Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Reklama SodaStream v rádiích

2. listopad 2020  České nápoje   komentáře (0)  692 x

Od poloviny listopadu spustí společnost SodaStream, světový specialista na domácí přípravu perlivé vody, vánoční rozhlasovou kampaň. Do konce Vánoc budou na stanicích Evropa 2, Blaník, Frekvence 1 a Rádio Kiss vysílány dva dvacetisekundové spoty v rovnoměrné rotaci.

Reklama SodaStream v rádiíchReklama SodaStream v rádiích

První vánoční spot připomíná značku SodaStream a její výrobníky, lahve a příchutě jako ideální vánoční dárky, které zaručeně nezklamou. Uvádí také, že se jedná sázku na jistotu, dárky od SodaStream jsou totiž tradičně oblíbené a potěšily 99 % obdarovaných. Druhý spot láká k oslavě Vánoc s limitovanou edicí černá a bílá. Uvedený megapack obsahuje nejprodávanější výrobník perlivé vody Jet, k tomu 3 designové lahve a příchuť Cola. Představuje tak ideální možnost k přípravě perlivé vody v pohodlí domova a bez tahání lahví.

Pro SodaStream představuje investice do rozhlasové reklamy již tradiční formu podpory prodeje. Michal Panis, manager značky SodaStream v ČR, k tomu dodává: „Na rozhlasové kampaně sázíme již řadu let a máme s nimi dobrou zkušenost. Současná situace navíc bohužel nepřeje tomu, aby lidé hledali inspiraci pro dárky osobně v kamenných prodejnách, a tak doufáme, že jim produkty SodaStream přiblížíme přes rozhlasové stanice. Věříme, že všem obdarovaným přinesou nejen radost, ale také bezpečnější způsob získání perlivé vody bez nutnosti opakovaných návštěv zalidněných obchodů.

Hlas oběma spotům propůjčila již tradičně česká herečka a dabérka René Slováčková. Kreativa vznikla in-house a produkce se ujala agentura Alma Production.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist