Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Rozhýbejte své tělo se sportovním setem Sodastream

16. leden 2020  České nápoje   komentáře (0)  638 x

Začátek nového roku je spojený s řadou předsevzetí. Ať už se jedná o změnu životního stylu směrem ke zdravějšímu stravování, zhubnutí či zlepšení fyzické kondice, všechny spojuje nutnost tělu dodávat dostatek tekutin i pohybu. A proto se značka SodaStream rozhodla v tomto období potěšit nejen všechny sportovní nadšence a uvést na trh limitovanou edici „Sportovní set“, která obsahuje sportovní lahev a příchuť Energy.

Rozhýbejte své tělo se sportovním setem SodastreamRozhýbejte své tělo se sportovním setem Sodastream

Sportovní set je připraven pro aktivní životní styl, ať už v tělocvičně nebo v přírodě a obsahuje volnočasovou lahev o objemu 0,6 l a příchuť Energy. Lahev je určena pro čerstvou perlivou i neperlivou vodu a je možné ji používat ve výrobnících perlivé vody SodaStream, vyjma modelů určených pro skleněné lahve. Má praktické sportovní víčko v modrém provedení sladěné se dnem lahve, které zabraňuje nechtěnému vytékání vody. Dostatečně široké hrdlo umožňuje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na ochucení vody a zároveň se pohodlně napít.
Lahev je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA, je umyvatelná v myčce a odolná vůči UV záření. Sportovní design nabízí také mnohem estetičtější variantu k jednorázovým PET lahvím. Díky kompaktnímu tvaru a praktické velikosti se snadno vejde do baťohu nebo sportovní tašky. Potěší tak každého, kdo dodržuje zdravý životní styl i pitný režim a komu záleží na životním prostředí. Opakovaně využitelné lahve totiž zamezují hromadění jednorázových plastů.
Při aktivním pohybu a sportu vydává tělo energii, kterou je také nutné doplňovat. To potvrzuje i Petr Sedláček, certifikovaný fitness trenér, výživový poradce, člen Target Team a závodník kategorie Muscular Physique: „Při fyzické zátěži tělo přichází v první řadě o vodu, ale také o vitamíny a další látky, které je potřeba doplňovat, aby tělo nebylo unavené a zůstalo v kondici. Před tréninkem a po tréninku by se proto sportovci měli napít vysokoenergetického nápoje, který vytvoří potřebné zásoby pro výkon a po něm doplní případné ztráty.“ K tomu můžete využít příchuť SodaStream Energy, určenou pro perlivou vodu. Jedná se o koncentrovaný energetický nápoj, který obsahuje kofein i vitamíny B3, B6 a B2. Chutnou formou si tak můžete podle doporučeného receptu připravit až 12 velkých SodaStream lahví energetického nápoje.
Akční cena limitované edice SodaStream Sportovní set (obsahující sportovní lahev o objemu 0,6 l a příchuť Energy) je 359, – Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist