Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

SodaStream má speciální lahve pro děti

14. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  585 x

Dostatečný přísun tekutin je pro děti mimořádně důležitý. Nezáleží však pouze na kvantitě, ale i kvalitě tekutin. Pokud tedy chcete své ratolesti uchránit od nadměrného přísunu cukrů a konzervantů obsažených v limonádách, přejděte na perlivou vodu z výrobníku SodaStream. Domácí příprava bublinek je bude bavit a díky praktickým lahvím mohou mít své vlastní "drinky" kdekoliv s sebou.

Sodastream Kids (zdroj: SodaStream)Sodastream Kids (zdroj: SodaStream)

Chutný obsah

Příprava domácích bublinek ve výrobníku SodaStream je zábavný a motivující způsob, jakým děti naučit na zdravější pitný režim. Postačí čerstvá voda z vodovodu, jejíž intenzitu naperlení si mohou samy navolit podle vlastních preferencí. Totéž platí i o chuti. Pár kousků ovoce či některý ze sirupů SodaStream, které v kombinaci s bublinkami udělají z obyčejné vody chutný a lákavě působící "drink". Navíc, takový domácí pomocník pomůže rodičů od pravidelného "vláčení" těžkých lahví s balenou vodou z obchodu.

Nezávadný obal

Způsob, jakým nápoje skladujete, má výrazný vliv na jejich kvalitu a bezpečnost. Odborníci varují před obyčejnými PET lahvemi, které jsou vyrobeny k jednorázovému použití a navíc obsahují škodlivé BPA. SodaStream nabízí nejen jednoduchý a bezpečný systém přípravy sycených nápojů, ale i praktické 0,5 litrové lahve s hravým designem.

Tip Andrey Verešové:

„Od malička jsme dětem vštěpovali, že čistá voda je nejlepším a nejzdravějším nápojem. Přesto si občas přáli sladké a nezdravé nápoje. Bojovali jsme s tím, až do chvíle, kdy jsme si domů pořídili přístroj SodaStream. Od té doby Vanessku i Danielka velmi baví vyrábět si vlastní perlivou vodu a domácí limonády, přičemž rádi experimentují s příchutěmi,“ radí rodičům modelka Andrea Verešová, která je ambasadorkou značky SodaStream v České republice.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist