Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

SodaStream plánuje před Vánoci zdvojnásobit prodeje

29. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  396 x

Společnost SodaStream, světový specialista na domácí přípravu perlivé vody, spustí v prosinci vánoční rozhlasovou kampaň. Během celého měsíce budou vysílány na rozhlasových stanicích Evropa 2 a Frekvence 1 dva spoty v rovnoměrné rotaci. Stejně jako v minulých letech mají reklamy za cíl podpořit prodeje, které se značce SodaStream v předvánočním období pravidelně zvedají oproti průměru o dvojnásobek.

SodaStream plánuje před Vánoci zdvojnásobit prodejeSodaStream plánuje před Vánoci zdvojnásobit prodeje

Dvacetisekundové vánoční spoty značky SodaStream připomínají výrobník perlivé vody jako ideální tip pro Ježíška. Rovněž vyzdvihují, že se jedná o tradičně oblíbený dárek, jenž nezklamal 99 % obdarovaných, a který ukončí namáhavé tahání těžkých balených vod i hromadění jednorázových plastů. „Podle vědců z University of California se na světě vyrobilo k roku 2017 více než 8 miliard tun plastu, což je obrovské číslo. Společnost SodaStream se proto snaží svým malým dílkem přispívat k tomu, abychom planetu nezatěžovali plasty více, než je nutné. Usilujeme především o precyklaci – tedy předcházení produkce jednorázových plastových odpadků, jakými jsou například nápojové PET lahve,“ říká Michal Panis, manager značky SodaStream v ČR.

Investice do rozhlasové reklamy není v podání SodaStream novinkou. „Rozhlasové kampaně se nám dlouhodobě vyplácejí a sázíme na ně již řadu let. Hlavně v předvánočním období výrazně přispívají k tomu, že naše prodeje výrobníků i lahví se oproti průměru zvedají o dvojnásobek. Primární cílová skupina značky zkrátka na reklamu v rádiu velmi pozitivně reaguje,“ vysvětluje Panis.

Hlas oběma spotům propůjčila již tradičně česká herečka a dabérka René Slováčková. Jeden spot je určen přímo Ježíškovi, druhý se obrací na partnera, kterému chce vnuknout nápad na ideální dárek pod stromeček. Kreativa vznikla in-house a produkce se ujala agentura Alma Production.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist