Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Sodastream se pod stromečkem neztratí

14. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  583 x

Vánoce už pomalu klepou na dveře a leckdo vymýšlí a hledá, čím by potěšil své blízké. Pokud se to týká i vás, máme pro vás tip – s produkty značky SodaStream se určitě trefíte. Jejich úspěch je osvědčený, například výrobníky perlivé vody této značky nezklamaly úctyhodných 99 % obdarovaných.

Sodastream se pod stromečkem neztratíSodastream se pod stromečkem neztratí

Domácí výrobníky perlivé vody jsou totiž ideální volbou pro všechny, kdo chtějí ušetřit – a to nejen výdaje. V první řadě šetří naše síly, s domácím výrobníkem totiž odpadne nutnost nosit těžká balení vody z obchodů. Jsou cestou k omezení výdajů, protože litr vlastní domácí perlivé vody pořídíte již od 2,57 Kč. A v neposlední řadě snižují zátěž na životní prostředí, protože jimi omezíte hromadění jednorázových plastů. A navíc si perlivou vodu můžete připravit vždy čerstvou, a tak naperlenou, jak máte rádi.

Edice Spirit Město & Trénink potěší každého, kdo dodržuje zdravý životní styl a chce mít vodu stále při ruce – ať už při sportu nebo jiných příležitostech. Rozšířené balení obsahuje výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit Black včetně lahve Fuse o objemu 1 l a bombičky s potravinářským plynem. Součástí limitované edice jsou dále dvě lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ s objemem 0,6l, volnočasová tyrkysová a společenská černá s elegantním poutkem, a modrý sportovní ručník s logem SodaStream. Sada tak svým složení může motivovat k novoročním předsevzetím plným pohybu a dostatku tekutin.

Doporučená cena limitované edice SodaStream Edice Spirit Město & Trénink s rozšířenou sportovní výbavou je 2599, – Kč.

Nový typ SodaStream lahve na vodu s sebou o objemu 0,6 l je určen pro perlivou i neperlivou vodu. Její společenské provedení s nerezovým uzávěrem a elegantním poutkem v černé či růžové barvě předurčuje lahev ke každodennímu využití. Lahev na čerstvě připravenou vodu si s sebou vezmete kamkoliv, ať už jdete do práce, do školy nebo za přáteli. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA, je opakovatelně použitelná a omyvatelná v myčce na nádobí. Dá se použít ve všech modelech výrobníků perlivé vody SodaStream určených pro plastové lahve a uzávěr lahve dobře chrání před nechtěným vytečením tekutiny.

Doporučená cena je 359,- Kč.

Prémiový výrobník SodaStream Crystal White připraví perlivou vodu do skleněné lahve. Celý set je navržen pro náročné zákazníky – výrobník je v atraktivní kombinaci bílé a kovu a designová skleněná karafa zvlněným motivem umocňuje dojem z krásy čisté řetízkující perlivé vody. Karafu jednoduše vložíte do pevné kovové nádoby ve spodní části výrobníku a pak už jen stačí stlačit ovládací tlačítko a podle chuti naperlit. Potěší i její praktické vlastnosti – lahev o objemu 0,7l je možné umývat v myčce a je vybavena praktickým hermetickým uzávěrem, díky kterému ji můžete skladovat například v chladničce, aniž by byly ovlivněny chuťové vlastnosti vody. Vodu podávejte v originálních skleničkách o objemu 330 mililitrů, které jsou designově stejné s karafou Crystalu. Sada 4 sklenic se hodí na každý stůl ke všem výrobníkům SodaStream.

Doporučená cena SodaStream Crystal White je 2999, - Kč.

Doporučená cena SodaStream Sklenice sada 4ks je 299,- Kč.

Výrobník SodaStream JET je dlouhodobě nejoblíbenější typ výrobníku perlivé vody. Je pro něj charakteristická střídmá konstrukce s nezbytnými funkcemi a jednoduchou obsluhou, navíc posílená příznivou cenou.  Luxusní barevné provedení výrobníku „temný kámen“ s uhlově tmavými metalickými tóny potěší i ty nejnáročnější uživatele. Funguje na jednoduchém principu: „natočit vodu, zašroubovat lahev, stlačit tlačítko", přičemž sílu naperlení si může každý přizpůsobit podle svých chutí. Součástí balení výrobníku je i bombička s potravinářským CO2 plynem a opakovaně využitelná lahev JET o objemu 1 l ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA.

Doporučená cena SodaStream JET Temný kámen je 1.899, - Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist