Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

SodaStream Spirit v modré a švestkové barvě

16. září 2019  České nápoje   komentáře (0)  696 x

Oblíbený výrobník perlivé vody SodaStream Spirit se dočkal dalších dvou barevných variant. Žhavou podzimní novinkou je elegantní námořnická modrá a netradiční švestkově fialová. Designové výrobníky SodaStream, které pomohou snadno a rychle s přípravou čerstvé perlivé vody, se nyní vyrábějí v deseti módních barvách. Stačí si zvolit tu pravou, aby dokonale ladila s vaší kuchyní.

SodaStream Spirit v modré a švestkové barvěSodaStream Spirit v modré a švestkové barvě

České domácnosti již pochopily, že není nutné se tahat s balíky vody. Daleko výhodnější je připravit si osvěžující perlivou vodu v pohodlí domova z čerstvé kohoutkové vody. Ke stávajícím osmi barevným variantám výrobníků perlivé vody nově přibyly další dva odstíny z limitované edice s rozšířeným příslušenstvím – námořnická modrá a švestkově fialová. Každá z variant se hodí do různě barevně laděných kuchyní, ale především velmi dobře vyniknou v kuchyních, kde se mísí černé a bílé tóny.

V balení výrobníku se nachází nejen opakovaně použitelná velká nápojová lahev FUSE pro výrobu litru perlivé vody, ale díky doplňkové výbavě také dvě originální skleničky o objemu 330 mililitrů a lahev o objemu 0,5 litru. Výrobníky se těší oblibě díky jednoduchosti ovládání, elegantnímu tvaru i funkčností. I proto SodaStream Spirit získal hned dvě velká ocenění. Konkrétně Red Dot Award: Product Design 2017 a také obsadil první místo v testu výrobníků perlivé vody nezávislé spotřebitelské organizace dTest.

Výrobníky SodaStream Spirit jsou určeny nejen těm, kteří si potrpí na stylový a funkční design, ale i těm, kteří ocení maximální jednoduchost. Přípravu domácích bublinek zjednodušuje revoluční systém uchycení lahve bez nutnosti šroubování. Díky němu obsluhu výrobníku s přehledem zvládnou i děti či starší lidé. Další výhodou je zjednodušené ovládání perlení pomocí tlačítka umístěného na horní straně přístroje – počtem stisknutí lze lehce regulovat intenzitu naperlení. Výrobník pracuje na mechanickém principu, a na jeho provoz tak nejsou potřeba žádné baterie ani připojení k elektrické síti.

Bombička s potravinářským plynem, která je součástí každého balení, vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody a lze ji snadno vyměnit. Stačí prázdnou bombičku vyšroubovat
a zanést na některé z výměnných míst bombiček SodaStream, kterých je po celé republice více než dva tisíce. Jejich seznam najdete na www.sodastream.cz/prodejni-mista.

Doporučená cena limitované edice s extra výbavou SodaStream Spirit je 2349,-Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist