Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Zenonade Schizandra, to jsou bylinky proti stresu

14. únor 2017  Richard Chodora   komentáře (0)  2179 x

Všimli jste si už ve svém obchodě růžové plechovky s nápisem ZENONADE Schizandra – Vypni a reaxuj? Zajímalo by Vás, čím je tento drink výjimečný? Věřte, že se neodlišuje jen svou výraznou růžovou barvou. Jedná se o jeden ze tří nápojů, které vyrábí malá česká firma Zenonade a.s.. A co že je na nich tak speciálního? Všechny tři drinky jsou stoprocentně přírodní a obsahují extrakty z několika druhů různých bylinek.

Zenonade Schizandra, to jsou bylinky proti stresuZenonade Schizandra, to jsou bylinky proti stresu

Nápoj Schizandra – Vypni a relaxuj! je zaměřen na uvolnění a uklidnění organismu po náročném dni. „Při vývoji nápoje jsme použili unikátní kompozici bylin, která navrací tělu rovnováhu,“ říká jednatelka firmy Michaela Janourková. Svůj název získal drink po rostlině schizandře – klanoprašce čínské. Ta je používána jako důležitá součást tradiční čínské medicíny. Má stimulační i detoxikační účinky a příznivě působí proti únavě při fyzickém či duševním výkonu. Přispívá k navození mentální pohody. Oproti kofeinu ale nemá nežádoucí účinky a nabuzení, které je díky schizandře také silnější a déle vydrží, má tak příjemnější průběh.

 

SchizandraSchizandra

 

Schizandra je však pouze jednou nikoliv jedinou bylinou obsaženou v nápoji Zenonade – Vypni a relaxuj! Nyní se podíváme blíže i na ostatní:

Květ černého bezu je „babskou“ bylinou užívanou již po staletí pro své antioxidační účinky a blahodárný vliv na imunitní systém.

Kozlík lékařský pomáhá udržet dobré kognitivní funkce a duševní pohodu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Doporučuje se užívat v případě neklidu, úzkosti a nervozity.

Dobromysl už pro svůj název do nápoje patří. Je to další antioxidant se širokou škálou použití. Zmíníme například, že podporuje normální funkce střevního traktu, žaludku a jater a také příznivě ovlivňuje duševní výkon a spánek.

Mák setý se od pradávna používá pro své uklidňující a relaxační účinky. Je vhodný pro uvolnění při stresu či depresích a někdy se užívá i při léčbě nespavosti.

Celý mix bylinek uzavírá zelený čaj, jehož nabuzující účinky zná téměř každý.

 

Zenonade Schizandra - složeníZenonade Schizandra - složení

 

„Všechny tři nápoje Zenonade, jsou výjmečné také pro svůj velmi nízký obsah cukru a jedna plechovka tak obsahuje pouze cca 2% DDD (denní doporučené dávky) kalorií pro dospělého člověka,“ doplňuje Michaela Janourková, „proto je nejen Schizandra – Vypni a relaxuj!, stejně jako ostatní dva drinky, vhodný pro ty, kteří dbají na svou tělesnou kondici a štíhlou linii.

 

Na závěr nezbývá než dodat – jste-li ve stresu, potřebujete vypnout a zdravě se relaxovat, či se jen na chvilku utéct dnešní uspěchané době, neváhejte, vyzkoušejte Zenonade Schizandru a nebudete litovat!

Zdroj: Tiskové sdělení

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist