Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Zenonade Schizandra, to jsou bylinky proti stresu

14. únor 2017  Richard Chodora   komentáře (0)  944 x

Všimli jste si už ve svém obchodě růžové plechovky s nápisem ZENONADE Schizandra – Vypni a reaxuj? Zajímalo by Vás, čím je tento drink výjimečný? Věřte, že se neodlišuje jen svou výraznou růžovou barvou. Jedná se o jeden ze tří nápojů, které vyrábí malá česká firma Zenonade a.s.. A co že je na nich tak speciálního? Všechny tři drinky jsou stoprocentně přírodní a obsahují extrakty z několika druhů různých bylinek.

Zenonade Schizandra, to jsou bylinky proti stresuZenonade Schizandra, to jsou bylinky proti stresu

Nápoj Schizandra – Vypni a relaxuj! je zaměřen na uvolnění a uklidnění organismu po náročném dni. „Při vývoji nápoje jsme použili unikátní kompozici bylin, která navrací tělu rovnováhu,“ říká jednatelka firmy Michaela Janourková. Svůj název získal drink po rostlině schizandře – klanoprašce čínské. Ta je používána jako důležitá součást tradiční čínské medicíny. Má stimulační i detoxikační účinky a příznivě působí proti únavě při fyzickém či duševním výkonu. Přispívá k navození mentální pohody. Oproti kofeinu ale nemá nežádoucí účinky a nabuzení, které je díky schizandře také silnější a déle vydrží, má tak příjemnější průběh.

 

SchizandraSchizandra

 

Schizandra je však pouze jednou nikoliv jedinou bylinou obsaženou v nápoji Zenonade – Vypni a relaxuj! Nyní se podíváme blíže i na ostatní:

Květ černého bezu je „babskou“ bylinou užívanou již po staletí pro své antioxidační účinky a blahodárný vliv na imunitní systém.

Kozlík lékařský pomáhá udržet dobré kognitivní funkce a duševní pohodu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Doporučuje se užívat v případě neklidu, úzkosti a nervozity.

Dobromysl už pro svůj název do nápoje patří. Je to další antioxidant se širokou škálou použití. Zmíníme například, že podporuje normální funkce střevního traktu, žaludku a jater a také příznivě ovlivňuje duševní výkon a spánek.

Mák setý se od pradávna používá pro své uklidňující a relaxační účinky. Je vhodný pro uvolnění při stresu či depresích a někdy se užívá i při léčbě nespavosti.

Celý mix bylinek uzavírá zelený čaj, jehož nabuzující účinky zná téměř každý.

 

Zenonade Schizandra - složeníZenonade Schizandra - složení

 

„Všechny tři nápoje Zenonade, jsou výjmečné také pro svůj velmi nízký obsah cukru a jedna plechovka tak obsahuje pouze cca 2% DDD (denní doporučené dávky) kalorií pro dospělého člověka,“ doplňuje Michaela Janourková, „proto je nejen Schizandra – Vypni a relaxuj!, stejně jako ostatní dva drinky, vhodný pro ty, kteří dbají na svou tělesnou kondici a štíhlou linii.

 

Na závěr nezbývá než dodat – jste-li ve stresu, potřebujete vypnout a zdravě se relaxovat, či se jen na chvilku utéct dnešní uspěchané době, neváhejte, vyzkoušejte Zenonade Schizandru a nebudete litovat!

Zdroj: Tiskové sdělení

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist