Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

V pátek třináctého Vás bude chtít americký Budweiser přesvědčit, abyste si dali nealko pivo

12. září 2019  České nápoje   komentáře (1)  6648 x

AB InBev, přední světová pivovarnická společnost, oslaví se svými kolegy a zákazníky po celém světě v pátek 13. září každoroční událost Global Beer Responsible Day – akci na podporu zodpovědného pití a boje proti škodlivému užívání alkoholu. Kolemjdoucí budou mít na stánku od 12:00 do 14:00 možnost zdarma ochutnat nealkoholické pivo Pito z nestaršího českobudějovického pivovaru Samson. Stánek se bude nacházet v blízkosti chodovského nákupního centra v kancelářském komplexu The Park.

V pátek třináctého Vás bude chtít americký Budweiser přesvědčit, abyste si dali nealko pivoV pátek třináctého Vás bude chtít americký Budweiser přesvědčit, abyste si dali nealko pivo

Společnost celou akcí připomíná, že k příjemnému posezení s přáteli a dobré zábavě není potřeba nadměrné užívání alkoholu. „Naším cílem je lidi spojovat a budovat tak lepší svět. Tato iniciativa je jasným příkladem dosahování těchto cílů a jsme na to hrdí,“ říká Angel Corbacho, člen představenstva pivovaru Samson.

AB InBev stanovila své globální cíle v oblasti zodpovědného pití v prosinci 2019. Od té doby pomáhá Světové zdravotnické organizaci redukovat procento škodlivého užívání alkoholu v každé zemi se záměrem dosáhnout snížení o 10 % do roku 2025. Svým počínáním přispívá i aktivitám OSN v rámci programu na prevenci proti škodlivému užívání alkoholu po celém světě. Jedním z důležitých způsobů, jak těchto cílů dosáhnout, je nabízení nealkoholického nebo nízkoalkoholického piva spotřebitelům. Neustále diverzifikuje a inovuje své výrobky, aby nabídla více možností ve stejné kvalitě. Investuje do inovativních procesů vaření nealkoholického piva, které umožnují obnovit běžné pivní aroma.

Se svými nejnovějšími nízkoalkoholickými a nealkoholickými pivy NABLAB se pivní magnát těší velkých úspěchů. Například pivo Jupiler 0.0 vede v kategorii nealkoholických piv v Belgii. V roce 2017 získalo zlatou medaili v prestižní londýnské soutěži World Beer Awards. Pito, lehké pivo vařené z vysoce kvalitních přírodních ingrediencí, je prvním nealkoholickým pivem v České republice a své ocenění z Londýna za nejlepší české nealko pivo si odvezlo letos.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (1)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Chody

čtvrtek, 12. září 2019
14:51

Chody

Obzvláště sladidlo E954 je velmi zdravé. To už raději ten alkohol.


Napsal: Chody [Odpovědět]ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist