Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Dobrá voda je Reformulací roku

29. srpen 2022  Richard Chodora   komentáře (0)  681 x

Dobrá voda Citron a máta slaví úspěchy. Letošní novinka získala ocenění Potravinářské komory ČR o nejlepší inovativní výrobek roku 2022 v kategorii Reformulace roku. Nová Dobrá voda Citron a máta obsahuje kromě přírodních minerálů také vitamíny skupiny B, a navíc se pyšní o 40 % nižším obsahem cukru ve srovnání s ostatními příchutěmi značky.

„Naším cílem bylo vytvořit produkt, který bude odpovídat aktuálním trendům. Průzkumy ukazují, že spotřebitelé aktuálně preferují méně sladké nápoje s obsahem vitamínů a minerálních látek pro podporu imunity. Nová neperlivá Dobrá voda Citron a máta tak obsahuje o 40 % méně cukru než naše ostatní ochucené vody. Navíc jsme přidali vitamíny skupiny B, jež podporují správnou funkci nervového systému. Ocenění Potravinářské komory ČR nás moc těší a je pro nás důkazem, že jsme vykročili správným směrem. Již od srpna se navíc zákazníci mohou těšit na novou příchuť – Hruška a bezinka,“ říká k ocenění Kristýna Tomečková, manažerka značky Dobrá voda.

Do 9. ročníku soutěže Cena Potravinářské komory ČR o nejlepší inovativní potravinářský výrobek letos výrobci přihlásili rekordní počet produktů. Odborná komise hodnotila celkem 83 potravinářských výrobků ve třech kategoriích - „Reformulace roku“, „Bezpečnost a kvalita potravin“ a „Potraviny pro zvláštní výživu“. Dobrá voda Citron a máta získala ocenění v kategorii „Reformulace roku“ a bude se tak moci prezentovat na nadcházejících akcích Platformy pro reformulace.

„Výrobci přihlásili opět velmi zajímavé výrobky, v letošním roce celou řadu skupin výrobků, je vidět, že zájem výrobců o inovace roste a že zejména roste zájem se se svými výrobky pochlubit a touto cestou přiblížit tyto výrobky i spotřebitelské́ veřejnosti. Těší nás, že je soutěž mezi výrobci stále populární a že výrobci pochopili, jaké možnosti přináší,“ řekl ředitel pro programovaní́ a strategii Potravinářské komory ČR Ing. Miroslav Koberna, CSc.

Dobrá voda Citron a máta je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 14,90 Kč za 1,5 l.

Obsah vitamínů B na 100 ml: Niacin 2,40 mg*, Vitamin B6 0,21 mg*, Vitamin B12 0,38 ug*.

* 15 % referenční hodnoty příjmu

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist