Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Bernard ocenil motorkáře

28. listopad 2022  České nápoje   komentáře (0)  634 x

Chilský cestovatel Abel Kike Pi?a Rodriguez projel na svém motocyklu více než 40 zemí světa. Když dorazil do Prahy, motorku mu tady ukradli… Nešťastnému cizinci se rozhodli pomoci čeští motorkáři. Jeden z nich daroval motocykl, další uspořádali sbírku, ze které starší stroj nechali opravit a zbylo dokonce i na nové vybavení. Rodinný pivovar Bernard solidaritu ocenil a motorkářům předal hned dvě Bernardovy ceny. K ocenění patří také velké zlaté srdce a pivo na rok zdarma.

Zleva: Stanislav Bernard, Martin Šilha, Vojtěch Lavický a Zdeněk Mikulášek (Rodinný pivovar Bernard).Zleva: Stanislav Bernard, Martin Šilha, Vojtěch Lavický a Zdeněk Mikulášek (Rodinný pivovar Bernard).

Jednu ze dvou cen převzal Martin Šilha, který cestovateli daroval motocykl, druhou cenu pivovar věnoval obecně motorkářům a lidem, kteří přispěli do sbírky na pomoc okradenému Chilanovi. O uspořádání sbírky se zasloužili Michal Dřímal a Vojtěch Lavický. Předání ceny proběhlo ve skvělé atmosféře v Motorkářském doupěti v Humpolci, kde si před nedávnem Chilan darovaný motocykl i přebíral.

Rodinný pivovar Bernard ocenil solidaritu motorkářů. „Kromě toho, že společně pomohli člověku okradenému daleko od domova, jejich počin je i snahou napravit pošramocenou pověst naší země. Ukázali, že lidé u nás dokážou i pomáhat,“ popsal motivy pro udělení ceny Zdeněk Mikulášek z pivovaru.

Pivovar oceňuje Bernardovou cenou osoby i kolektivy nebo organizace za pozitivní, příkladné a obdivuhodné činy. Pivovar v minulosti cenu udělil například za férovou hru ve sportu, za záchranu života nebo jinou nezištnou pomoc druhým, cenu získaly např. i sportovní týmy či nadace. Přehled oceněných a jejich příběhy najdete na webu Rodinného pivovaru Bernard zde...

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist