Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Bernard otevřel v Brně Bernard Bar

28. květen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1896 x

Místo vítání prvních hostů barman uklízel po slavnosti, která se neuskutečnila. Otevírat se mělo 15. března… Opatření proti šíření koronaviru zdržela otevření nového podniku Bernard Bar o dva měsíce.

Bernard otevřel v Brně Bernard BarBernard otevřel v Brně Bernard Bar

Na druhý pokus už se otevření stylového značkového podniku v Brně – Komárově povedlo. Nový bar ve Svatopetrské ulici nabízí šest druhů točeného piva Bernard, součástí je tzv. Rotující pípa, na které se průběžně mění nabídka speciálů humpoleckého pivovaru.

Je to značkový bar orientovaný především na čepování piva podávaného zaškoleným a zkušeným personálem. Kvalitu provozovatel pravidelně konzultuje se zástupcem pivovaru. Je možné zde ochutnat pivo nepasterované, nefiltrované i kvasnicové,“ popisuje vrchní sládek a generální ředitel Rodinného pivovaru Bernard Josef Vávra.

Jde o druhý Bernard Bar, častěji se mohou zákazníci setkávat s konceptem franšízových podniků Bernard Pub, kde piva doplňuje širší nabídka jídel. Podniky spojuje značka piva, vzhled a kvalita sortimentu, ale dva stejné provozy nenajdete. „Je to franšíza, která nabízí originalitu. Vždy poznáte, že jste v Bernardu, ale jinak vypadá naše hospoda v obchodním centru a jinak v prvorepublikové vile. V žádném z našich podniků nejsou stejné jídelní lístky, nediktujeme centrálně, co vařit a od koho nakupovat suroviny. Třeba náš bar v Olomouci odebírá maso na gril od řezníka v ulici. To je v „tvrdých“ franšízách nemyslitelné,“ říká obchodní ředitel pivovaru Zdeněk Šípek.

Celkem je nyní otevřeno osm franšízových provozoven Bernard, dva bary a šest Bernard Pubů, sedmý pub se bude otevírat v létě na Slovensku.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist