Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Bernard úspěšný na soutěžích

30. září 2021  České nápoje   komentáře (0)  1032 x

Nejlepší polotmavý ležák na světě, absolutní vítězství soutěže Pivo České republiky, vítězství Mezinárodní pivní pečeti, dvě zlaté ze Svatováclavských slavností českého piva... To je výčet pouze prvních míst a zlatých medailí, které získal Rodinný pivovar Bernard v posledních týdnech.

Bernard úspěšný na soutěžíchBernard úspěšný na soutěžích

Úspěchy nás velmi těší. Jsou to nezávislá potvrzení z mnoha míst, že naši práci děláme dobře a naše pivo chutná. A je to samozřejmě závazek neustávat v naší snaze o nejvyšší možnou kvalitu," ohlíží se za úspěchy vrchní sládek Josef Vávra.

Dvakrát zlato ze Svatováclavských slavností českého piva

Prestižní česká soutěž přinesla Rodinnému pivovaru Bernard první místo v kategorii tmavých piv za Černý ležák, v kategorii ochucených nealkoholických piv zvítězil Bernard s čistou hlavou Švestka. Druhé místo v kategorii světlých ležáků obsadila Jedenáctka.

Úspěch je to zcela mimořádný, protože oceněná piva zabírají tu nejširší škálu našich produktů, tedy pivo nealkoholické, pivo tmavé a nejžádanější světlou jedenáctku" pochvaluje si generální ředitel a vrchní sládek pivovaru Josef Vávra a dodává: „Cesta výroby co nejkvalitnějšího piva nese ovoce v podobě prodejních i degustačních úspěchů."

Absolutní vítěz soutěže Pivo České republiky

Zástupce Rodinného pivovaru se hodně naběhal na pódium při vyhlašování výsledků soutěže Pivo České republiky. Sváteční ležák získal zlato ve své kategorii, aby se pak stal absolutním vítězem, do třetice dostal zlatou také od novinářů. První místa svých kategorií obsadily Bernard s čistou hlavou Švestka a Bernard s čistou hlavou Free. Stříbrnou medaili porotci přiznali Kvasnicové desítce a Černému ležáku, bronz náleží Kvasnicové jedenáctce a nealkoholickému Bernardu s čistou hlavou Višeň.

Mezinárodní pivní pečeť pro Kvasnicovou desítku

V soutěži Zlatá pivní pečeť 2021 získala Kvasnicová desítka nejen zlatou medaili, ale také první místo a ocenění Mezinárodní pivní pečeť. Svoji kategorii vyhrál také nealkoholický Bernard s čistou hlavou Free, ze soutěže má pivovar ještě jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile.

Nejlepší řezané na světě

Mezinárodním úspěchem je vítězství řezaného Jantarového ležáku, který se stal nejlepším polotmavým ležákem na jedné z nejprestižnějších světových degustačních soutěží World Beer Awards 2021. V Londýně Rodinný pivovar Bernard získal celkem osm ocenění, kromě zlata pro Jantar zde piva z Humpolce získala tři ocenění country winner (Jantar, Bohemian Ale, Ipa), tedy nejlepší pivo dané kategorie přihlášené z České republiky. A k tomu dvě stříbrné (Bezlepkový ležák a světlá Dvanáctka) a dvě bronzové medaile (Černý ležák a Bernard s čistou hlavou Višeň). Vítězství Jantaru není prvním úspěchem humpoleckého piva v této prestižní soutěži. Ve svých kategoriích zde v minulosti zvítězily také Černý ležák (2010) a svrchně kvašené pivo Bohemian Ale (2015).

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist