Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Bohémská porce zábavy

26. červen 2023  České nápoje   komentáře (0)  733 x

Otevřít léto opravdu v Bohémském stylu se chystají Krušovice se svojí novinkou Bohém. Zvou proto na Bohémskou porci zábavy, která se uskuteční ve čtvrtek 29. června 2023 v Riegrových sadech v Praze. Vstup na akci je zdarma

Bohémská porce zábavyBohémská porce zábavy

Atraktivní program začíná v 15.00 hodin. Na hlavním pódiu se během odpoledne a večera vystřídá spousta populárních interpretů a skupin: Vojtěch Drahokoupil, Monika Bagárová, Marpo a Troublegang či Leoš Mareš. Jedním z vrcholů večera (od 20.50) bude i vystoupení Losers Cirque Company, jehož akrobaté, tanečníci a umělci předvedou své dechberoucí kousky. Na vedlejší stage pak budou vystupovat DJs Saxofrancis, Viiito a Adriana Hranáčová.

„Proč zveme na Bohémskou porci zábavy? Prvního května jsme široké veřejnosti představili náš nový prémiový ležák z Krušovic, který se jmenuje Bohém. Jeho uvedení na trh provázejí i dvě bohémské reklamy s otcem a synem Polívkovými. A v Bohémském stylu pokračujeme i na letních akcích. Návštěvníci si v Riegrových sadech v Praze užijí spoustu kvalitních hudebních i kulturních vystoupení, a to zcela zdarma. Chceme dát lidem možnost nejen ochutnat naší bohémskou novinku z Krušovic, ale i zažít, co znamená otevřít léto v Bohémském stylu,“ uvedl brand manažer značky Krušovice Pavel Vácha.

Krušovická novinka Bohém je prémiový ležák, který je uvařen pouze z nejkvalitnějších žateckých chmelů: Žateckého poloraného červeňáku, Sládku a Premiantu. Nová krušovická receptura zaujme jedinečnou chutí a vyváženou hořkostí. Chuť dotváří kromě výběrových chmelů a receptury také kvalitní voda z vlastních studní v Křivoklátských lesích. Neobsahuje žádné chemické složky ani chmelový extrakt. Obsah alkoholu je 4,7 %, hořkost 37 IBU.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist