Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Chcete mít svatbu v Prazdroji?

24. květen 2021  České nápoje   komentáře (0)  952 x

Jak spojit dvě životní lásky v jednom nezapomenutelném dni? Mít svatbu v srdci pivovaru Plzeňský Prazdroj! Jedinečné prostory, výborný catering, skvělé pivo přímo od zdroje, zábavný program a perfektní servis jsou zárukou spokojenosti zamilovaného páru i všech svatebčanů.

Chcete mít svatbu v Prazdroji?Chcete mít svatbu v Prazdroji?

Díky flexibilitě dostupných prostor Plzeňského Prazdroje není problém uspořádat dokonalý den D bez ohledu na počasí či roční období – pod střechou i širým nebem. Svatební ceremoniál se může odehrát v altánku skrytém nedaleko nádvoří pivovaru, na paloučku u Konferenčního centra SECESE, v zahradním  pavilonu Formanka nebo v unikátním Pivovarském muzeu v Plzni, které sídlí v právovárečném domě z 15. století v centru města.

Ideálním místem pro svatební hostinu a večerní veselí je Konferenční centrum SECESE, původně reprezentační prostory Měšťanského pivovaru, vybudované na místě příručního skladiště a tzv. pijárny v roce 1908. Souhrou šťastných okolností se velká část originálního vybavení a výzdoby zachovala takřka v neporušeném stavu a s nimi přetrval i jedinečný genius loci. K dispozici jsou čtyři sály různých velikostí – Pilsner Urquell sál, Zlatý salonek, Zelený salonek, Červený sál a samostatně situovaný zahradní pavilon Formanka. Svatební menu je sestaveno dle přání na míru, možné je i grilování pod hvězdnou oblohou.

Prostředí pivovaru skýtá „neokoukaná“ zákoutí pro pořízení svatebních fotografií, jako jsou třeba pivovarské sklepy či historická Jubilejní brána. Stejně netradiční jsou i možnosti tematické zábavy pro svatebčany, kteří jsou zváni do Školy čepování piva Pilsner Urquell pod vedením pivovarského odborníka nebo na  prohlídku pivovaru. A na závěr si mohou odnést originální dárek! Pivní sklenici s vybroušeným jménem či datem svatby nebo patentní lahev naplněnou čerstvě stočeným pivem Pilsner Urquell s vygravírovaným nápisem.

Více na https://www.prazdrojvisit.cz/pronajem-prostor/svatby/

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist