Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Chcete mít svatbu v Prazdroji?

24. květen 2021  České nápoje   komentáře (0)  410 x

Jak spojit dvě životní lásky v jednom nezapomenutelném dni? Mít svatbu v srdci pivovaru Plzeňský Prazdroj! Jedinečné prostory, výborný catering, skvělé pivo přímo od zdroje, zábavný program a perfektní servis jsou zárukou spokojenosti zamilovaného páru i všech svatebčanů.

Chcete mít svatbu v Prazdroji?Chcete mít svatbu v Prazdroji?

Díky flexibilitě dostupných prostor Plzeňského Prazdroje není problém uspořádat dokonalý den D bez ohledu na počasí či roční období – pod střechou i širým nebem. Svatební ceremoniál se může odehrát v altánku skrytém nedaleko nádvoří pivovaru, na paloučku u Konferenčního centra SECESE, v zahradním  pavilonu Formanka nebo v unikátním Pivovarském muzeu v Plzni, které sídlí v právovárečném domě z 15. století v centru města.

Ideálním místem pro svatební hostinu a večerní veselí je Konferenční centrum SECESE, původně reprezentační prostory Měšťanského pivovaru, vybudované na místě příručního skladiště a tzv. pijárny v roce 1908. Souhrou šťastných okolností se velká část originálního vybavení a výzdoby zachovala takřka v neporušeném stavu a s nimi přetrval i jedinečný genius loci. K dispozici jsou čtyři sály různých velikostí – Pilsner Urquell sál, Zlatý salonek, Zelený salonek, Červený sál a samostatně situovaný zahradní pavilon Formanka. Svatební menu je sestaveno dle přání na míru, možné je i grilování pod hvězdnou oblohou.

Prostředí pivovaru skýtá „neokoukaná“ zákoutí pro pořízení svatebních fotografií, jako jsou třeba pivovarské sklepy či historická Jubilejní brána. Stejně netradiční jsou i možnosti tematické zábavy pro svatebčany, kteří jsou zváni do Školy čepování piva Pilsner Urquell pod vedením pivovarského odborníka nebo na  prohlídku pivovaru. A na závěr si mohou odnést originální dárek! Pivní sklenici s vybroušeným jménem či datem svatby nebo patentní lahev naplněnou čerstvě stočeným pivem Pilsner Urquell s vygravírovaným nápisem.

Více na https://www.prazdrojvisit.cz/pronajem-prostor/svatby/

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist