Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Co Vás čeká na ZubrFestu?

14. červen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1452 x

Již tuto sobotu 15. června se uskuteční další ročník festivalu ZUBRFEST v přerovském pivovaru ZUBR. Kromě bohaté hudební produkce nabídne i atrakci Beer in the Sky, kdy si návštěvníci budou moci vychutnat pivo ve výšce 50 metrů nad zemí, i možnost objednat si pivo na dálku pomocí mobilní aplikace.

Co Vás čeká na ZubrFestu?Co Vás čeká na ZubrFestu?

V rámci areálu budeme mít i jeden testovací stánek s bezhotovostním placením, kde si budou návštěvníci moct vyzvednout vybrané nápoje bez fronty. Pivo si objednají přes aplikaci a zaplatí platební kartou. Pokud se nám bezhotovostní platba osvědčí, rádi bychom ji pro příští ročníky rozšířili na více míst v areálu,“ popisuje novinku Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr. Do aplikace se návštěvníci dostanou pomocí QR kódu, v ní nápoj objednají, zaplatí platební kartou a jakmile bude objednávka ve stánku připravena, obdrží SMS, kterou se u stánku prokážou.

Areál pivovaru se otevře v sobotu 15. června v pravé poledne. Hlavní program na Grand stage odstartuje slavnostní zahání a naražení soudku ve 13:30 hodin, po kterém se na pódiu objeví zpěvák Xindl X. Po něm budou následovat Sabina Křováková, Slza, Navostro, Ready Kirken a celý hudební program zakončí slovenští No Name. Free stage bude tradičně patřit nezávislé místní hudební scéně, kterou letos doplní britská kapela Darko. Rockovo-metalovo-punkově návštěvníky naladí Ichi banzai, Breaking The Cycle, So What!, Spocená uklízečka, Tchoři, Notorest a Stará Dobrá Ruční Práce.

Doprovodný program rozšíří i autogramiáda hokejistů HC ZUBR Přerov, která bude probíhat v čase od 14:30 do 15:30 hodin. Celý den budou také probíhat jízdy vzhůru na plošině Beer in the Sky, na kterou bude možné vyhrát místenku i přímo na místě. Beer in the Sky je jeřábem vyzdvižená plošina, která pojme 22 hostů najednou a nabídne návštěvníkům možnost vychutnat si pivo ve výšce až 50 metrů nad zemí s úžasným výhledem na pivovar a celý Přerov. Celkem bude mít během dne možnost se vyvést nahoru téměř 500 lidí.

Očekáváme opravdu teplé počasí, takže jsme pro návštěvníky připravili širokou nabídku nápojů včetně novinky polotmavé jedenáctky a dostatek prodejních míst. Připravujeme i osvěžení v podobě vodní sprchy,“ dodává Tomáš Pluháček.

Vstupenky v předprodeji je možné zakoupit až do pátku 14. června za cenu 250 Kč na www.zubrfest.cz, na místě pak budou vstupenky k dostání za 300 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist