Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Druhá pivní slavnost Starobrno

17. červen 2024  České nápoje   komentáře (0)  221 x

Letošní v pořadí druhá pivní slavnost, pořádaná pivovarem Starobrno, se uskuteční na terase Pivovarské restaurace na Mendlově náměstí 22. června od 17:00 do 22:00 hodin. Návštěvníci se jako obvykle mohou těšit na bohatý program, vstupné se neplatí.

Druhá pivní slavnost StarobrnoDruhá pivní slavnost Starobrno

Jako úplně první se představí Listování, což je koncept herce Lukáše Hejlíka, které připomene sté výročí Haškova Švejka. Aktualizovaná verze listování bude glosovat současné společenské a politické dění. Diváci se tak mohou těšit na to, jak se Švejkovy legendární promluvy potkají se současným Českem. Málokteré literární dílo je totiž i po sto letech stále tak aktuální jako Švejk.

Před sedmou a osmou hodinou večerní vystoupí oblíbená stand-up komička a moderátorka Adéla Elbel, která se zabývá životem v popkulturním odkazu s přesahem do filozofie citátů moudrých lidí.  

Mezi vystoupeními uvedených umělců celkem třikrát vystoupí Tom Holič & Friends. Tento interpret – stříhající muzikant z Brna – se věnuje ambient hudbě. Lidé se tak mohou těšit na vokál, trumpetu a koláž elektrické hudby.

Návštěvníci druhé pivní slavnosti se ale mohou vydat i do pivovaru, kde se budou jako obvykle konat exkurze s průvodcem od 16:30 do 19:30 hodin. Zájemci se mohou rezervovat na recepci pivovaru v den konání akce. Exkurze se závěrečnou degustací v ležáckém sklepě pivovaru jsou v tento den zdarma.

Na terase Pivovarské restaurace si návštěvníci mohou koupit občerstvení z grilu a samozřejmě starobrněnské pivo. Restaurace a pivnice budou otevřené po celý den.

Poslední pivní slavnost, oblíbený Den otevřených dveří, se uskuteční 14. září v celém areálu pivovaru. Návštěvníci se mohou těšit na skvělý hudební program, vystoupí například Monkey Business, Kapitán Demo a další.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist