Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Hladinka od Prazdroje na cestách

24. srpen 2023  České nápoje   komentáře (0)  807 x

Na roadshow po českých a slovenských městech se už tento pátek vydá speciální kamion Pilsner Urquell s názvem Hladinka. Jeho cesta započne v Brně u Starobrněnského kláštera u Mendlova náměstí. Cílem projektu je milovníkům světoznámého ležáku nabídnout zážitek s perfektně načepovanou plzní na speciálním místě – v unikátním kamionu, který nemá v České republice obdoby. Oblíbenou hladinku, šnyt nebo mlíko budou návštěvníci moct nejen ochutnat, ale také sami načepovat. Vše proběhne pod taktovkou těch nezkušenějších výčepních, kteří se zúčastnili prestižní soutěže Master Bartender.

Hladinka od Prazdroje na cestáchHladinka od Prazdroje na cestách

Pilsner Urquell odstartoval projekt „Hladinka na cestách“. „Jde o unikátní roadshow, díky které chceme všem milovníkům Pilsner Urquell v Čechách a na Slovensku přinést autentický zážitek - vyzkoušet si nejen roli  hosta, ale i výčepního a poznat tajemství výčepního řemesla. Připravili jsme si pro návštěvníky pestrý program: zmíněné čepování s finalisty soutěže Master Bartender, prohlídky pivovaru v interaktivní zóně a další aktivity spojené s plzeňským ležákem. V Hladince si budou moci vychutnat Pilsner Urquell Nefiltr, který je běžně dostupný pouze jednou v roce. Ti, kteří si chtějí odnést něco na památku, si mohou přímo v Hladince nakoupit speciální dárkové předměty,“ uvádí Kristýna Tereková, Senior Brand Manager značky Pilsner Urquell.

V rámci programu se návštěvníci dozví zajímavosti o historii piva a jeho výrobě. O informace se podělí ti nejlepší z nejlepších, finalisté soutěže výčepních Master Bartender. „Na roadshow s Hladinkou už se moc těším. Na práci výčepního je nejkrásnější povídat si s hosty a sledovat, jak jsou spokojení, baví se, chutná jim pivo. Velice rád ale i předám rady a tipy, jak poznat správně načepovanou plzeň a jak si ji načepovat co nejlépe. Věřím, že cestování s Hladinkou mi poskytne spoustu příležitostí seznámit se s dalšími skvělými lidmi a milovníky dobrého piva,“ pochvaluje si Richard Máša, vítěz 13. ročníku soutěže Master Bartender z brněnské restaurace Nová Chaloupka.

Jednotlivé zastávky ve všech městech budou třídenní, vždy od pátku do neděle. Projekt startuje v Brně 25. srpna, kde bude Hladinka až do neděle 27. srpna. Lidé ji naleznou u Starobrněnského kláštera u Mendlova náměstí. Otevírací doba je v pátek od 14:00 do 22:00, v sobotu od 11:00 do 22:00 a v neděli od 11:00 do 20:00. Kolem Hladinky bude připravena relaxační zóna, ve které si návštěvníci budou moci vychutnat perfektně načepovanou hladinku, šnyt nebo mlíko.

Roadshow pak pokračuje 1. září ve Valašském Meziříčí a 8. září navštíví Zlín. Hladinka bude putovat i po nejrůznějších festivalech, v plánu je například od 29. září zastávka na bratislavské Biele Noci nebo 6. a 7. října na již tradičním Pilsner Festu v Plzni. Podrobnější informace najdou návštěvníci na www.pilsnerurquell.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist